|                        bramki_gosc = 2
|        bramki_do_przerwy_gospodarz = 0
|    serie_rzutow_karnych_gospodarz =
|          serie_rzutow_karnych_gosc =
|                            sedzia =
|                            widzow = 1 500
|                strzelcy_gospodarz = Mikoś (57' wolny)<BR> Nęcek (60')<BR><BR> Graba (81')
|                            wyniki = 1:0<BR>2:0<BR>2:1<BR>3:1<BR>3:2
|                      strzelcy_gosc = <BR><BR>Oczoś (77')<BR><BR> Szat (90')
|              ustawienie_gospodarz =
|                    sklad_gospodarz = Holocher<BR> Cisowski<BR> Mikoś<BR> Baliga<BR> Tyrka<BR> Orzeł (37' Skalski)<BR> Szymanowski<BR> Kasperek<BR> Nurkowski (44' Nęcek)<BR> Szostak<BR> Graba
|                    ustawienie_gosc =
|                        sklad_gosc =
}}

===Opis meczu===
Bez Brzezińskiego (kończy karierę) i Wrześniaka (Wawel?) wybiegli na murawę krakowianie i niewiele brakowało, aby lekceważenie słabszego technicznie rywala zakończyło się stratą punktu. Od pierwszych minut „Pasiaki” osiągnęły sporą przewagę, lecz wolne tempo rozgrywania akcji długo nie przynosiło efektu. Tymczasem ambitni przemyślanie 2-krotnie w I połowie przeprowadzili szybkie kontry (31 min Oczkoś i 35 Sabor), o mało nie zakończone uzyskaniem prowadzenia. Dopiero zejście z boiska Orła i Nurkowskiego ożywiło ataki gospodarzy. W 81 min było już 3-1 lecz ostatnie słowo należało do gości, którzy – notabene z pozycji spalonej – zniżyli rezultat spotkania.

Źródło: ''Tempo''
[[Kategoria: 1985/86 III liga grupa VIII]]
[[Kategoria: Czuwaj Przemyśl]]

Wersja z 22:58, 20 lut 2008