'''Cracovia - Czuwaj Przemyśl 3-2'''<br>
'''Cracovia - Czuwaj Przemyśl 3-2'''</center><br>
Bramki: Mikoś (57 wolny), Nęcek (60), Graba (81) - Oczoś (77), Szat (90)<br>
Cracovia: Holocher, Cisowski, Mikoś, Baliga, Tyrka, Orzeł (37 min Skalski), Szymanowski, Kasperek, Nurkowski (44 min Nęcek), Szostak, Graba<br><br>
Widzów 1 500 <BR><BR>
Opis meczu Tempo:<br>
'''Cracovia:''' Holocher, Cisowski, Mikoś, Baliga, Tyrka, Orzeł (37 min Skalski), Szymanowski, Kasperek, Nurkowski (44 min Nęcek), Szostak, Graba<br><br>
===Opis meczu Tempo:===
Bez Brzezińskiego (kończy karierę) i Wrześniaka (Wawel?) wybiegli na murawę krakowianie i niewiele brakowało, aby lekceważenie słabszego technicznie rywala zakończyło się stratą punktu. Od pierwszych minut „Pasiaki” osiągnęły sporą przewagę, lecz wolne tempo rozgrywania akcji długo nie przynosiło efektu. Tymczasem ambitni przemyślanie 2-krotnie w I połowie przeprowadzili szybkie kontry (31 min Oczkoś i 35 Sabor), o mało nie zakończone uzyskaniem prowadzenia. Dopiero zejście z boiska Orła i Nurkowskiego ożywiło ataki gospodarzy. W 81 min było już 3-1 lecz ostatnie słowo należało do gości, którzy – notabene z pozycji spalonej – zniżyli rezultat spotkania.
[[Kategoria: Mecze|Czuwaj Przemyśl, 1985.09.07]]

Wersja z 19:37, 4 paź 2006

6 kolejka 7-8 IX 1985
Cracovia - Czuwaj Przemyśl 3-2

Bramki: Mikoś (57 wolny), Nęcek (60), Graba (81) - Oczoś (77), Szat (90)