|                strzelcy_gospodarz = Drozd (44')
|                            wyniki = 1:0<BR>1:1<BR>1:2<BR>1:3
|                      strzelcy_gosc = <BR>Jelonek (50')<BR> Gruszka (55')<BR> Gruszka (83')
|              kartki_czerwone_gosc =
|                  trener_gospodarz =
|                        trener_gosc =
|              ustawienie_gospodarz =
|                    sklad_gospodarz = Beym (63' Szczepanik)<BR> Biłas<BR> Propola<BR> Drozd<BR> Janus<BR> Sykała<BR> Raś<BR> Hulbój<BR> Pado<BR> Skiba<BR> Pikiel (80' Stępień)
|                    ustawienie_gosc =
|                        sklad_gosc = Kwedyczenko<BR> Zając<BR> Motyka<BR> Duda<BR> Kowalik (73' Węgiel)<BR> Gruszka<BR> Wrześniak<BR> Putek (80' Gąsior)<BR> Depa<BR> Jelonek<BR> Apryjas (78' Hermaniuk)
}}

===Opis meczu===
Przez pierwsze 20 minut inicjatywę posiadała Cracovia, lecz bramkę powinni zdobyć gospodarze; sędzia nie podyktował wszakże karnego za faul Zająca na Sykale. Zaś w 15 min. arbiter najpierw nie zauważył pozycji spalonej Apryjasa, w konsekwencji czego napastnik Cracovii znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ograł go, lecz kierując piłkę do pustej bramki uczynił to zbyt słabo i powracający Biłas zdołał ją wybić do przodu, trafiając w nogę Beyma. Sędzia uznał jednak, że futbolówka odbiła się od ręki golkipera, podyktował więc rzut wolny pośredni z 7 m. Wrześniak strzelił jednak wysoko nad poprzeczką. W 30 min. arbiter po raz kolejny udowodnił, że obiektywizm nie był tego dnia jego najmocniejszą stroną – po faulu na Sykale zastosował przywilej korzyści, lecz gdy Pado znalazł się w sytuacji sam na sam przerwał grę... z powodu wcześniejszej przewiny piłkarza Cracovii. Tuż przed przerwą Drozd ograwszy Depę i Zająca strzałem w długi róg zdobył prowadzenie. <BR>
Po przerwie goście grali znacznie lepiej w przeciwieństwie  do gospodarzy. Efekty przyszły szybko; w 50 min. Jelonek, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wrześniaka i błędzie Beyma, głową skierował piłkę do siatki. Na 2-1 wyprowadził Cracovię Gruszka strzałem z 30 m. Beym wyraźnie spóźnił się z interwencją i za karę powędrował na ławkę rezerwowych. Wynik ustalił Gruszka, zaskakując Szczepanika uderzeniem z linii pola karnego.<BR><BR>
Do Rzeszowa z drużyną Cracovii nie wyjechał trener Lucjan Franczak. Szef sekcji piłki nożnej, Wojciech Nowak, nie chciał komentować tego faktu odsyłając nas do rzecznika prasowego klubu. – „Trener Franczak złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska, w Rzeszowie drużynę prowadził [[Edward Bielewicz]]. Reszta rozstrzygnie się na dzisiejszym posiedzeniu zarządu” – powiedział Witold Ślusarski.

Apryjas (78' Hermaniuk)

Po przerwie goście grali znacznie lepiej w przeciwieństwie do gospodarzy. Efekty przyszły szybko; w 50 min. Jelonek, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Wrześniaka i błędzie Beyma, głową skierował piłkę do siatki. Na 2-1 wyprowadził Cracovię Gruszka strzałem z 30 m. Beym wyraźnie spóźnił się z interwencją i za karę powędrował na ławkę rezerwowych. Wynik ustalił Gruszka, zaskakując Szczepanika uderzeniem z linii pola karnego.

Do Rzeszowa z drużyną Cracovii nie wyjechał trener Lucjan Franczak. Szef sekcji piłki nożnej, Wojciech Nowak, nie chciał komentować tego faktu odsyłając nas do rzecznika prasowego klubu. – „Trener Franczak złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska, w Rzeszowie drużynę prowadził Edward Bielewicz. Reszta rozstrzygnie się na dzisiejszym posiedzeniu zarządu” – powiedział Witold Ślusarski.

Źródło: Tempo