|                            miejsce = Zakopane
|                        bramki_gosc = 2
|        bramki_do_przerwy_gospodarz = 2
|    serie_rzutow_karnych_gospodarz =
|          serie_rzutow_karnych_gosc =
|                            sedzia =
|                            widzow =
|                strzelcy_gospodarz = <BR> Nowak (29')<BR> Szczoczarz (41')<BR> <BR> Bania (78' k.)
|                            wyniki = 0:1 <BR> 1:1 <BR> 2:1 <BR> 2:2 <BR> 3:2
|                      strzelcy_gosc = Batista (3')<BR><BR><BR> Batista (63')
|              ustawienie_gospodarz = 4-3-3
|                    sklad_gospodarz = [[Sławomir Olszewski|Olszewski]] (46' [[Marcin Cabaj|Cabaj]]) <BR>  [[Karol Piątek|Piątek]]<BR> [[Michał Karwan|Karwan]]<BR> [[Michał Świstak|Świstak]] (46' [[Tomasz Wacek|Wacek]])<BR> [[Marek Baster|Baster]] <BR> [[Piotr Giza|Giza]]<BR>  [[Arkadiusz Baran|A.Baran]]<BR> [[Krzysztof Przytuła|Przytuła]] (46' [[Paweł Drumlak|Drumlak]]) <BR> [[Marcin Bojarski|Bojarski]] (46' [[Dariusz Pawlusiński|Pawlusiński]])<BR> [[Łukasz Szczoczarz|Szczoczarz]] (46' [[Piotr Bania|Bania]])<BR>  [[Paweł Nowak|Nowak]] (46' [[Tomasz Moskała|Moskała]])
|                    ustawienie_gosc =
|                        sklad_gosc =
}}

0-1 Batista 3 min., 1-1 Nowak 29 min., 2-1 Szczoczarz 41 min., 2-2 Batista 63 min., 3-2 Bania 78 min. (karny).
Cracovia: Olszewski (46. Cabaj) - Piątek, Karwan, Świstak (46. Wacek), Baster - Giza, A. Baran, Przytuła (46. Drumlak) – Bojarski (46. Pawlusiński), Szczoczarz (46. Bania), Nowak (46. Moskała).

Batista (63')

0:1 - Batista 5 min. - strzał z dystansu 1:1 - Nowak 30 min. - szybka akcja prawą stroną, dośrodkowanie Szczoczarza i strzał głową Nowaka z 8 metrów. 2:1 - Szczoczarz 44 min. - szybka akcja prawą stroną, dośrodkowanie Nowaka i strzał głową Szczoczarza z 7 metrów. 2:2 - Batista – 65 min. – wrzutka z prawej strony i strzał Batisty z 5 metrów. 3:2 - Bania - 83 min. z karnego - (za faul na Drumlaku)

Cracovia rozpocząła mecz w składzie: Olszewski - Piątek, Karwan, Świstak, Baster - Giza, A. Baran, Przytuła - Bojarski, Szczoczarz, Nowak.

Karpaty Lwów okazały się bardzo wymagającym rywalem, wybieganym, grającym szybką techniczną piłkę. Mecz był twardy i bardzo szybki choć toczył się na śliskiej, mokrej murawie. Żadnej z drużyn nie udało się uzyskać wyraźnej przewagi. Cracovia zagrała bardzo skutecznie wykorzystując w I połowie dwie groźne sytuacje stworzone przez Nowaka i Szczoczarza.

W przerwie trener Wojciech Stawowy dokonał 6 zmian. Zeszli z boiska: Olszewski, Świstak, Nowak, Przytuła, Bojarski, Szczoczarz. W ich miejsce weszli: Cabaj, Wacek, Drumlak, Moskała, Bania, Pawlusiński.

W sparingu z powodu kontuzji mięśnia przywodziciela nie mógł wystąpić stoper Łukasz Skrzyński. W drugiej połowie partnerem Michała Karwana na środku obrony był debiutujący w tej roli Tomasz Wacek. Źródło: terazpasy.pl