2005-07-13 Cracovia - Szczakowianka Jaworzno 1:2: Różnice pomiędzy wersjami

(Nowa strona: Cracovia - Szczakowianka (III liga) : 1-2 (0-0) 0-1 Giesa 50, 0-2 Sikora 59, 1-2 Przytuła 84. Cracovia: Cabaj - Wacek, Karwan, Świstak, Piątek (46 G. Baran) - A. Baran, Przytuła, ...)

Linia 5: Linia 5:
Cracovia: Cabaj - Wacek, Karwan, Świstak, Piątek (46 G. Baran) - A. Baran, Przytuła, Drumlak (46 Giza) - Pawlusiński (46 Bojarski), Bania (13 Szczoczarz), Nowak (46 Moskała).

Sparing odbył się w Waksmundzie.
Sparing odbył się na stadionie Huraganu Waksmund.

===Opis meczu===
0:1 – 50 min. - Giesa – trójkowa akcja przed polem karnym Cracovii, strzał z 17 metrów.
0:2 – 57 min. - Sikora – bramka po dalekim wyjściu z bramki Cabaja.
1:2 – 84 min. - Przytuła - strzał z bocznej linii pola karnego.
W 10 minucie kontuzji skręcenia stawu skokowego doznał Piotr Bania. Jego miejsce zajął Łukasz Szczoczarz. W pierwszej połowie Cracovia miała zdecydowaną przewagę, kilkakrotnie zagroziła bramce Szczakowianki. Bardzo aktywny był Pawlusiński, który uczestniczył w kilku groźnych akcjach.
Po przerwie trener [[Wojciech Stawowy]] wprowadził czterech piłkarzy: G. Barana, Gizę, Bojarskiego i Moskałę.
W drugiej części gry nadal optyczną przewagę posiadali piłkarze Cracovii, którzy bardzo łatwo stwarzali dogodne sytuacje podbramkowe. Raziła ogromna nieskuteczność pod bramką rywala. Cracovia nie wykorzystała kilku sytuacji sam na sam z bramkarzem Szczakowianki.
''Źródło: terazpasy.pl''
===Zobacz też===
*[[2005-07-13 Cracovia - Szczakowianka Jaworzno - informacje przedmeczowe]]
[[Kategoria: 2005/06 mecze towarzyskie]] [[Kategoria: Szczakowianka Jaworzno]]

Wersja z 14:54, 29 maj 2007

Cracovia - Szczakowianka (III liga) : 1-2 (0-0)

0-1 Giesa 50, 0-2 Sikora 59, 1-2 Przytuła 84.

0:1 – 50 min. - Giesa – trójkowa akcja przed polem karnym Cracovii, strzał z 17 metrów. 0:2 – 57 min. - Sikora – bramka po dalekim wyjściu z bramki Cabaja. 1:2 – 84 min. - Przytuła - strzał z bocznej linii pola karnego.

Po przerwie trener Wojciech Stawowy wprowadził czterech piłkarzy: G. Barana, Gizę, Bojarskiego i Moskałę.

Źródło: terazpasy.pl