Tatara
Kaszuba (46' Dudzic)
Szczoczarz (89' Kubica)

3-5-2

Cracovia objęła prowadzenie w 20 minucie gry. Po dokładnym dośrodkowaniu Szlęzaka z rzutu wolnego Kacper Tatara pięknym wolejem umieścił piłkę w siatce. Gospodarze wyrównali już po ośmiu minutach gry, gdy Klatt w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans Szwiecowi broniącemu bramki Cracovii.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem remisowym. Trzy minuty po przerwie Dudzic dograł do Łukasza Szczoczarza, a ten nie zmarnował okazji i pewnym strzałem zdobył drugą bramkę dla Cracovii. Kolejna, trzecia dla Pasów, bramka to również popis znajdującego się w znakomitej formie "Szczoty", który w 62 minucie wpadł w pole karne i po krótkim rajdzie ponownie pokonał bramkarza gospodarzy.

Dwie minuty przed upływem regulaminowego czasu gry Klatt zdobył kontaktową bramkę dla ŁKS-u. W doliczonym czasie gry oba zespoły miały jeszcze okazje do strzelenia bramki, ale wynik nie uległ już zmianie.
Źródło: TerazPasy.pl

"Dwa gole Szczoczarza" -

Dwa gole Szczoczarza

Młode „Pasy” wygrały w Głownie wyjazdowy mecz z ŁKS-em i są nadal liderem Młodej Ekstraklasy.

To było szybkie, ciekawe spotkanie z dużą liczbą sytuacji podbramkowych. Od pierwszych minut obserwowano wymianę ciosów. Znakomicie spisywał się Szwiec, który w ciągu 15 minut obronił strzały Konopelskiego i Nazady z 9 m, a także wyszedł zwycięsko z pojedynku z Klattem. Tymczasem akcja Cracovii w 20 min przyniosła gola. Po rozegraniu rzutu wolnego przez Szlęzaka Tatara strzałem z woleja pokonał Pająka. W 28 min Klatt pokonał Szwieca w sytuacji sam na sam. Po drugiej str¬nie Pająk obronił uderzenie Karcza z 8 m.

W drugiej połowie pojawił się w ataku Cracovii Dudzic. W 48 min przeprowadził szybki rajd, po jego dośrodkowaniu Szczoczarz skorygował na 2-1. W 61 min na indywidualną akcję zdecydował się Szczoczarz, wpadł w pole karne, jego pierwszy strzał zdołał jeszcze odbić Pająk, ale przy dobitce był bezradny. Ciekawie było do końca meczu, nadal w głównych rolach występowali bramkarze, ale w 88 min Klatt zachował więcej zimnej krwi i zniżył na 2-3. W dramatycznej- końcówce najpierw Szwiec obronił strzał z bliska Dopierały. Potem dwie świetne akcje przeprowadził Dudzic - najpierw strzelał z 6 m, ale Pająk cudem obronił. Wreszcie w 90+3 min po dynamicznym rajdzie był powalony w polu karnym, ale arbiter nie odgwizdał karanego.

- Cieszę się, że po wpadce w Białymstoku, gdzie nie zasłużyliśmy na porażkę, chłopcy potrafili się zmobilizować i po dobrej grze pokonali łodzian. Świetnie bronili obaj bramkarze, efektowne były nasze gole - powiedział trener Cracovii Bartłomiej Zalewski.
Źródło: Dziennik Polski 27 sierpnia 2007

Mecze sezonu 2007/08 (Cracovia (ME))

Nadwiślan Góra 2007-07-14 Nadwiślan Góra - Cracovia (ME) 1:1  MZKS Alwernia 2007-07-21 MZKS Alwernia - Cracovia (ME) 2:3  Legia Warszawa (ME) 2007-07-30 Cracovia (ME) - Legia Warszawa (ME) 3:1  Ruch Chorzów (ME) 2007-08-06 Cracovia (ME) - Ruch Chorzów (ME) 1:0  Polonia Bytom (ME) 2007-08-12 Cracovia (ME) - Polonia Bytom (ME) 4:1  Hutnik Kraków 2007-08-14 Hutnik Kraków - Cracovia (ME) 1:1  Jagiellonia Białystok (ME) 2007-08-19 Jagiellonia Białystok (ME) - Cracovia (ME) 2:1  ŁKS Łódź (ME) 2007-08-26 ŁKS Łódź (ME) - Cracovia (ME) 2:3  Górnik Zabrze (ME) 2007-09-02 Cracovia (ME) - Górnik Zabrze (ME) 0:2  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 2007-09-16 Groclin Grodzisk Wielkopolski (ME) - Cracovia (ME)  Zagłębie Sosnowiec (ME) 2007-09-30 Zagłębie Sosnowiec (ME) - Cracovia (ME) 1:0  Korona Kielce (ME) 2007-10-07 Cracovia (ME) - Korona Kielce (ME) 2:0  Cracovia_herb 2007-10-12 Cracovia - Cracovia (ME) 4:6  Wisła Kraków (ME) 2007-10-22 Wisła Kraków (ME) - Cracovia (ME) 1:0  Lech Poznań (ME) 2007-10-28 Cracovia (ME) - Lech Poznań (ME) 3:2  Zagłębie Lubin (ME) 2007-11-04 Zagłębie Lubin (ME) - Cracovia (ME) 3:1  Odra Wodzisław Śląski (ME) 2007-11-11 Cracovia (ME) - Odra Wodzisław Śląski (ME) 3:0  GKS Bełchatów (ME) 2007-11-25 GKS Bełchatów (ME) - Cracovia (ME) 0:3  Legia Warszawa (ME) 2007-12-01 Legia Warszawa (ME) - Cracovia (ME) 2:2  Cracovia_herb 2008 Trening Noworoczny  Unia Bieruń Stary 2008-01-19 Cracovia (ME) - Unia Bieruń Stary 6:1  Hutnik Kraków 2008-01-26 Hutnik Kraków - Cracovia (ME) 4:2  Nadwiślan Góra 2008-02-09 Cracovia (ME) - Nadwiślan Góra 6:0  Wieczysta Kraków 2008-02-16 Cracovia (ME) - Wieczysta Kraków 5:0  ŁKS Łódź (ME) 2008-03-09 Cracovia (ME) - ŁKS Łódź (ME) 2:1  Górnik Zabrze (ME) 2008-03-16 Górnik Zabrze (ME) - Cracovia (ME) 1:2  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME) 2008-03-19 Cracovia (ME) - Groclin Grodzisk Wielkopolski (ME) 0:0  Ruch Chorzów (ME) 2008-03-26 Ruch Chorzów (ME) - Cracovia (ME) 1:4  Zagłębie Sosnowiec (ME) 2008-04-06 Cracovia (ME) - Zagłębie Sosnowiec (ME) 1:2  Korona Kielce (ME) 2008-04-13 Korona Kielce (ME) - Cracovia (ME) 0:1  Wisła Kraków (ME) 2008-04-19 Cracovia (ME) - Wisła Kraków (ME) 0:3  Jagiellonia Białystok (ME) 2008-04-23 Cracovia (ME) - Jagiellonia Białystok (ME) 1:3  Lech Poznań (ME) 2008-04-27 Lech Poznań (ME) - Cracovia (ME) 0:0  Zagłębie Lubin (ME) 2008-05-04 Cracovia (ME) - Zagłębie Lubin (ME) 2:0  GKS Bełchatów (ME) 2008-05-11 Cracovia (ME) - GKS Bełchatów (ME) 2:1  Odra Wodzisław Śląski (ME) 2008-05-14 Odra Wodzisław Śląski (ME) - Cracovia (ME) 1:2  Polonia Bytom (ME) 2008-05-18 Polonia Bytom (ME) - Cracovia (ME) 1:4