10:3

9:15 Steber (Janečka)

37:00 Jankowski (Ziółkowski)
37:24 Chmielewski

2 min Simka (Zahaczanie)
2 min Simka (Przeszkadzanie)
2 min Radziszewski (Zbyteczna ostrość w grze)
2 min Martynowski (Zahaczanie)
2 min Kłys (Uderzanie)
2 min Łopuski (Atak łokciem)
2 min Wróblewski (Przytrzymywanie kija przeciwnika)
2 min Smeja (Atak łokciem)
2 min Smeja (Rzucanie przeciwnika na bandę)
2 min Smeja (Wystrzelenie krążka poza lodowisko)
2 min Janečka (Zbyteczna ostrość w grze)
2 min Wróbel (Wystrzelenie krążka poza lodowisko)

Ciekawostki

Druga tercja rozpoczęła się od ... dokończenia pierwszej. Odkryto bowiem, że awaria zegara skróciła ją o 44,7 sekundy. Drużyny zajęły miejsca takie jak w I tercji, dograły ją, zmieniły strony i przeszły do grania II tercji.

"PLH: W Krynicy dogrywka i karne. Dwucyfrówka Cracovii (FOTO)" -

PLH: W Krynicy dogrywka i karne. Dwucyfrówka Cracovii (FOTO)

W niedzielnej kolejce Polskiej Ligi Hokejowej nie zabrakło niespodzianek. Za takie należy uznać wygraną KTH Krynica-Zdrój z Unią Oświęcim i kolejny mecz, w którym faworyzowany KH Sanok nie zdołał po 60 minutach pokonać rywala. Nadal zadziwia Cracovia, która odniosła planowe zwycięstwo. Po dwóch tercjach był wprawdzie remis 3-3, ale w trzeciej Stoczniowiec nie miał wiele do powiedzenia i i stracił aż siedem goli.

Cracovia - Stoczniowiec Gdańsk 10-3 (1-1, 2-2, 7-0)

1-0 Biela - Piotrowski 6:54 1-1 Steber - Janečka 9:15 2-1 Martynowski - Kostuch 21:14 3-1 Dvořak - Rutkowski 26:10 3-2 Jankowski - Marzec 37:00 w przewadze 3-3 Chmielewski 37:24 4-3 Kostuch 42:36 5-3 D. Laszkiewicz - L. Laszkiewicz 43:07 w przewadze 6-3 Piotrowski - Łopuski 43:53 7-3 Martynowski - Kostuch 44:11 8-3 Martynowski - Słaboń 47:57 9-3 L. Laszkiewicz - Pasiut 53:21 w osłabieniu 10-3 Witowski - Rutkowski 58:09 CRACOVIA: Radziszewski – Wajda, Kłys; L. Laszkiewicz, Pasiut, D. Laszkiewicz – Noworyta, Landowski; Łopuski, Biela, Piotrowski – Simka, Dulęba; Kostuch, Słaboń, Martynowski – Bryła, Kozak; Rutkowski, Witowski, Dvořak.

STOCZNIOWIEC: Odrobny – Kostecki, Rompkowski; Skutchan, Janečka, Steber – Smeja, Maj; Marzec, Ziółkowski, Jankowski – Maciejewski, Skrzypkowski; M. Wróbel, Chmielewski, Wróblewski – Kwieciński, Kabat; Stasiewicz, Pesta, Błazejczyk.
Źródło: Sportowe Tempo 19 września 2010 [1]