1:3
7:48 Modrzejewski (Riha)
12:19 Krajci (Modrzejewski)
25:14 Krajci (karny)

2+2 min Dulęba (Zbyteczna ostrość w grze + opóźnianie gry)
2 min Dulęba (Atak kijem trzymanym oburącz)
2 min Simka (Uderzanie)
2 min Rutkowski (Niedozwolony atak ciałem)
2 min Rutkowski (Trzymanie)
2 min Kostuch (Przeszkadzanie)
2 min Dulęba (Opóźnianie gry)
2 min Martynowski (Zahaczanie)
2 min Kłys (Przeszkadzanie)
2 min Gallo ()
2 min Dronia (Przeszkadzanie)
2 min Dronia (Trzymywanie)
2 min Krajci (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Klisiak (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Tabacek (Wysoki kij)
2 min Gabryś (Niedozwolony atak ciałem)
2 min Połącarz (Trzymanie)

PLH: Pierwsza porażka hokeistów Cracovii

We wtorek hokeiści Cracovii rozegrali już drugi mecz awansem, bowiem w październiku pojadą do Holandii na Puchar Kontynentalny.

Dzisiejszy przeciwnik - Unia Oświęcim - udowodnił, że w tym sezonie będzie się liczył w walce o medale. W wyrównanym spotkaniu, w którym było sporo kar, skuteczniejsi okazali się goście. To oznacza, że "Pasy" dopiero w szóstym meczu nowego sezonu znaleźli pogromcę. Cracovia - Unia Oświęcim 1-3 (0-2, 0-1, 0-1)

0-1 Modrzejewski – Riha 7:48 0-2 Krajči – Modrzejewski 12:19 0-3 Krajči 25:13 z rzutu karnego 1-3 L. Laszkiewicz - Pasiut - Kłys 44:20 Sędziowali: Przemysław Kępa oraz Wojciech Kolusz i Robert Długi (wszyscy z Nowego Targu). Kary: 20- 16 min. Widzów 1000. CRACOVIA: Radziszewski - Wajda, Kłys; L. Laszkiewicz, Pasiut, D. Laszkiewicz - Noworyta, Landowski; Łopuski, Biela, Piotrowski - Simka, Dulęba; Kostuch, Słaboń, Martynowski - Bryła, Kozak; Rutkowski, Dvořak, Witowski.

UNIA: Zborowski - Piekarski , Gabryś; Řiha, Modrzejewski, Krajči - A. Kowalówka, Gallo; Wojtarowicz, Tabaček, Klisiak - Dronia, Połącarz; Stachura, S. Kowalówka, Radwan - Piotrowicz, Wilczek; Adamus, Bibrzycki, Sękowski.
Źródło: Sportowe Tempo 21 września 2010 [1]