24:48 Steber (Drzewiecki)

37:06 Skutchan (Steber)

51:11 Pesta (Ziółkowski, Janecka)

59:00 Jankowski (Pesta, Kwieciński)

2 min Karcz (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Prokop (Nadmierna ilość graczy na lodzie)
2 min Sznotala (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Łopuski (Zahaczanie)
2 min Skutchan (Rzucanie na bandę)
2 min Skutchan (Trzymanie kija przeciwnika)
2 min Rompkowski (Zahaczanie)
2 min Skutchan ()
2 min Drzewiecki (Uderzanie)
2 min Skutchan (Spowodowanie upadku przeciwnika)

Trzy hatticki w jednym meczu

Rzadkiej sztuki dokonali hokeiści Cracovii w zaległym meczu 22 kolejki PLH. W spotkaniu ze Stoczniowcem Gdańsk nasi zawodnicy aż 14 razy pokonali bramkarzy przyjezdnych,

a na dodatek aż trzech spośród nich skompletowało hattricki. W 29. minucie jako pierwszy trzy trafienia zanotował Dawid Kostuch. W 54. minucie swoją trzecią bramkę w meczu zdobył Michał Piotrowski, a na 17 sekund przed końcową syreną swoje trofeum wywalczył także Leszek Laszkiewiecz. Mecz w Krakowie miał bardzo jednostronny przebieg. Podopieczni Rudolfa Roháčka już po pierwszej tercji prowadzili 5:0, a po czterdziestu minutach było aż 11:2. Przypomnijmy że to już druga dwucyfrówka w konfrontacjach z gdańszczanami w tym sezonie (wcześniej 10:3 w meczu z 19 września) oraz w sumie trzecie tak okazałe zwycięstwo. Z kronikarskiego obowiązku trzeba też odnotować, że nie jest to o dziwo rekord tego sezonu. Okazuje się bowiem że 24 września (5 kolejka) Jastrzębie pokonało Krynicę aż 15:4... Na koniec tych miłych wyliczanek trzeba jednak oddać honor przyjezdnym, którzy przyjechali do Krakowa w 15-osobowym składzie (w tym dwóch bramkarzy). A do grona 6. kontuzjowanych i chorych graczy trener Stoczniowca słusznie dolicza trzech kadrowiczów reprezentacji U-20. Był to ostatni mecz ligowy naszych hokeistów w tym roku. Jest jeszcze szansa na kibicowanie im w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Drugi rewanżowy mecz ćwierćfinału tych rozgrywek z Naprzodem zaplanowano bowiem w Krakowie na 22 grudnia. Najpierw jednak powinien się odbyć pierwszy mecz w Janowie, którego termin wciąż jeszcze nie jest znany. Janowianom grozi walkower i może się okazać, że Cracovia awansuje do półfinału bez rozgrywania tych spotkań. W tabeli ligowej Cracovia odbudowała przewagę nad Unią Oświęcim do trzech, i GKS Tychy do czterech punktów. Jednak ostateczny kształt tabeli na koniec roku zadecyduje się wspomnianego 22 grudnia, kiedy to w Oświęcimiu ma zostać dograny do końca mecz pomiędzy Unią, a GKS Tychy. Przypomnijmy, że to spotkanie, pierwotnie rozgrywane 29 października, w ramach 15 kolejki, zostało przerwane w 14. minucie w skutek rozpylenia gazu na trybunach przez interweniujące siły porządkowe. Mecz zostanie wznowiony od tego momentu, od stanu 0:0, a oświęcimianie egzekwować będą rzut karny.

A kolejny mecz w Krakowie nasi zawodnicy rozegrają w piątek 7. stycznia. W ramach 26 kolejki zagramy z KH Sanok. Wcześniej na 4. stycznia zaplanowano wyjazd na ligowy mecz do Janowa.
Źródło: TerazPasy.pl 12 grudnia 2010 [1]