7:31 Wajda (Słaboń)

9:19 Rutkowski (Witowski)

39:03 L.Laszkiewicz (D.Laszkiewicz)

55:54 Kłys (Pasiut)

2 min Milan (Zahaczanie)
2 min Ivičič (Nadmierna ostrość w grze)
2 min Suur (Zahaczanie)
2 min Dziubiński (Podcięcie)
2 min Rąpała (Opóźnianie gry)
2 min Łopuski (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Wajda (Atak kolanem)
2 min Guzik (Zahaczanie)
2 min Piotrowski (Uderzanie)
2 min Piotrowski (Zahaczanie)

3-4 Kłys - Pasiut 55:54 w podwójnej przewadze

Sędziowali: Przemysław Kępa - Robert Długi - Wojciech Kolusz (wszyscy Nowy Targ). Kary: 10 - 10 min. Widzów 2000.

KH SANOK: Plaskiewicz - Ivičič (2), Kubat; Vozdecky, Zapała, Radwański - Suur (2), Rąpała (2); Gruszka, Dziubiński (2), Malasiński - Owczarek, Guričan; Słowakiewicz, Milan (2), Mermer - Koseda, Biały; Strzyżowski; Wilusz, Poziomkowski.

CRACOVIA: Radziszewski - Wajda (2), Kłys; L. Laszkiewicz, Słaboń, Pasiut - Wilczek, Noworyta; Łopuski (2), Sarnat, Piotrowski (4) - Sznotala, Prokop; Kostuch, Dvořak, Martynowski - Landowski, Guzik (2); Witowski, Rutkowski, D. Laszkiewicz.

Mecz był zacięty i wyrównany. O wygranej Cracovii zadecydowały ostatniej fragmenty spotkania. W 55 minucie na ławkę kar powędrował hokeista sanocki Krzysztof Dziubiński, a po 10 sekundach dołaczył do niego Bogusław Rąpała za opóźnianie gry, co spotkało się z krytyką miejscowych. I "Pasy" podwójną przewagę wykorzystały - po rozegranym "zamku" z linii niebieskiej huknął Jarosław Kłys i Michał Plaskiewicz nie miał nic do powiedzenia. W ostatnich 96 sekundach gospodarze grali bez bramkarza, ale ten manewr taktyczny nie przyniósł zmiany rezultatu.
Źródło: Sportowe Tempo 4 lutego 2011 [1]