9:2
10:2

46:37 Kalinowski (Połącarz)

58:24 Bomastek (Gaisins)

2 min Sznotala (Atak kijem trzymanym oburącz)
2 min Dulęba (Zbyteczna ostrość w grze)
2 min Sznotala (Zahaczanie)
2 min Kostuch (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Kosidło (Zahaczanie)
2 min Sarnik (Przeszkadzanie)
2 min Koseda (Trzymanie)
2 min Kuchnicki (Zahaczanie)
2 min Bomastek (Zahaczanie)
2 min Marmurowicz (Zbyteczna ostrość w grze)
2 min Gaisins (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Kalinowski (Trzymanie)
2 min Smeja (Atak - natarcie)
2 min Gaisins (Zahaczanie)

Dwucyfrówka hokeistów Cracovi

Inauguracja w Krakowie była dość blada i nie było wiadomo, że to pierwsze spotkanie pod Wawelem w nowym sezonie. Sam mecz nie wzbudził większego zainteresowania, a trybuny świeciły pustkami. Potyczka rozpoczęła się z 15-minutowym poślizgiem, bowiem torunianie utknęlii w korkach i na lodowisko przy ul. Siedleckiego dotarli na pół godziny przed planowanym rozpoczęciem gry.

Cracovia - Nesta Toruń 10-2 (5-0, 3-0, 2-2)

10-2 D. Laszkiewicz - Słabon - L. Laszkiewicz 59:09

Sędziowali: Grzegorz Dzięciołowski (Bydgoszcz) - Artur Hyliński (Oświęcim), Piotr Matlakiewicz (Sosnowiec). Kary: 12 - 16 min. Widzów 400.

CRACOVIA: Raszka - Sznotala, Besch; L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz - Prokop, Dulęba; Sarnik, Biela, Piotrowski - Witowski, Kulik; Martynowski, Dvořak, Kostuch - Kosidło, Sucharski, Rutkowski oraz Seidler. Trener: Rudolf Rohaček.

NESTA: Witkowski (35:12 Plaskiewicz) – Bluks, Gaisins; Bomastek, Kuchnicki, Marmurowicz – Smeja, Maj; Jankowski, Dzięgiel, Ziółkowski – Koseda, Lidtke; Połącarz, K. Kalinowski, Minge – Porębski, Gimiński; Husak, M. Kalinowski, Pieniak. Trener: Wiesław Walicki.

Spotkanie było jednostronnym widowiskiem, bowiem toczyło się w tercji obronnej gości. Po pierwszej tercji było już 5-0 i krakowianie wyraźnie spuścili z tonu "ratując" przyjezdnych przed kompromitacją. Cracovia grała na luzie i w zasadzie był to trening, w którym trener Rudolf Rohaček mógł wypróbować różne warianty gry. Nawet Piotr Sarnik (pod nieobecność Wajdy i Wilczka) próbował sił w roli obrońcy, a nawet wpisał się na listę strzelców po uderzeniu z linii niebieskiej! O grze gości trudno cokolwiek pozytywnego napisać, bowiem skupili się na obronie własnej bramki i rzadko przedostawali się pod bramkę Ondreja Raszki, który zastąpił Rafała Radziszewskiego.