2012-08-25 Niwa Nowa Wieś - Cracovia II 0:0

Wersja z dnia 10:56, 29 mar 2020 autorstwa Costamagica (Dyskusja | edycje) (ujednolicenie)

Nowa Nowa Wieś - Cracovia II 0:0

W kolejnym meczu czwartoligowe rezerwy Pasów zremisowały bezbramkowo w Nowej Wsi.

Występujące w IV lidze rezerwy Cracovii bezbramkowo zremisowały na wyjeździe z Niwą Nowa Wieś. Tym razem drużyna trenera Owcy została wzmocniona tylko czterema zawodnikami pierwszego zespołu - Budakovićem, Dynarkiem, Rupą i Suvorovem. Ci ostatni przyciągnęli na kameralny obiekt w Nowej Wsi wielu kibiców, ale nie przyszło im się delektować bramkami. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka okazji bramkowych, ale nie potrafiły ich sfinalizować. Najbliżsi strzelenia bramki dla Pasów byli Sarga, Darowski oraz Rupa, który w sytuacji sam na sam zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i pozwolił by przeciwnik go zablokował.

Po trzech kolejkach rezerwy Cracovii z dorobkiem pięciu punktów zajmują czwartą pozycję. Do lidera Orła Piaski Wielkie, gdzie występuje były zawodników Pasów Krzysztof Radwański, tracą cztery punkty.
Źródło: Cracovia.pl 27 sierpnia 2012 [1]

"Remis rezerw" -
Terazpasy.pl

Remis rezerw

W meczu 3. kolejki krakowskiej IV ligi drużyna rezerw Cracovii zremisowała na wyjeździe z Niwą Nowa Wieś. W zespole Pasów zagrali m.in. Budaković, Dynrek, Suvorov i Rupa.
TP!
Źródło: Terazpasy.pl 26 sierpnia 2012 [2]

"Bez bramek przy Floriana" -
niwaseniorzy.futbolowo.pl

Bez bramek przy Floriana

Jak sam tytuł mówi we wczorajszym meczu kibice oby klubów nie zobaczyli żadnego gola, lecz mogli podziwiac wiele sytułacji przybramkowych.

Już w 3 minucie po podaniu Dudzica z dystansu próbował Swarzyński. Kilkanaście minut później z okolicy 22 metra również chciał zaskoczyć Bogdan lecz piłka wylądowała w rekach bramkarza. Chwile po tym to goście mieli okazje do zdobycia gola lecz po wyprowadzeniu akcji strzał z 12 metra był niecelny. w 23 minucie piękną interwencja popisał się Artur Kuźma po wybronieniu niebezpiecznie pędzącej piłki. Świetna sytuacje do zdobycia gola miał Przemysław Tlałka w 24 minucie spotkanie lecz jego strzał po dośrodkowaniu Bogdana z lewej strony był nieudany.

" Rzutem za kołnierz " chciał popisać się Piskorek lecz nie trafia do bramki i piłkę przejmuje drużyna Cracovii. Strzał w 38 minucie okazuje się doskonałą okazją dla drużyny gości lecz piłka mija się ze słupkiem. Niebezpieczne zagranie w 40 minucie zagrał głowa Nowicki po dośrodkowaniu Gacka z rzutu rożnego, lecz prosto w ręce Budakovića. Pod koniec pierwszej części gry Mara prostopadle zagrywa do Tlałki lecz on nie trafia. W 45 minucie dobrą sytuacje do zdobycia gola miała Niwa gdy do dośrodkowaniu Dudzica, Mara przejął piłkę i oddał strzał na bramkę tuz przy wewnętrznej stronie słupka lecz w ostatniej chwili piłkę z bramki wybija zawodnik gości. W drugiej połowie mecz był bardzo wyrównany i równie emocjonujący. Już w 50 minucie Swarzyński z 16 metra do Kajora, on oddaje strzał lecz niestety obok bramki. Kilka minut później Dudzic strzela po podaniu od Kajora lecz piłka odbija się od rak bramkarza. Następną sytuacje miała drużyna gospodarzy gdy po dośrodkowaniu Nowickiego w sam środek pola karnego do piłki dobiega Gacek lecz piłka po jego strzale "szybuje nad poprzeczką". W 71 minucie strzał z dystansu oddaje Cracovia lecz nad poprzeczką. Minute później po wyprowadzeniu akcji przez drużynę gości i oddaniu strzału w ostatniej chwili piłkę z bramki wybija Góral. W 83 minucie po strzale gości z dystansu doskonała interwencja popisuje się Artur Kuźma. W samej końcówce meczu Bogdan Długie podanie do Dudzica, ten oddaje strzała na bramkę lecz nietrafnie, po chwili następna sytuacja Przemka lecz niezdąża do piłki i nie wykorzystuje sytuacji.
Źródło: niwaseniorzy.futbolowo.pl 25 sierpnia 2012 [3]

Linki zewnętrzne

Mecze sezonu 2012/13 (Cracovia II)

Halniak Maków Podhalański 2012-08-11 Halniak Maków Podhalański - Cracovia II 1:1  Borek Kraków 2012-08-19 Cracovia II - Borek Kraków 3:0  Niwa Nowa Wieś 2012-08-25 Niwa Nowa Wieś - Cracovia II 0:0  Przeciszovia Przeciszów 2012-08-29 Cracovia II - Przeciszovia Przeciszów 4:0  Jutrzenka Giebułtów 2012-09-01 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 1:0  Górnik Wieliczka 2012-09-09 Cracovia II - Górnik Wieliczka 2:0  Iskra Klecza Dolna 2012-09-12 Iskra Klecza Dolna - Cracovia II 3:2  MKS Trzebinia-Siersza 2012-09-16 Cracovia II - MKS Trzebinia-Siersza 1:1  Orzeł Piaski Wielkie 2012-09-22 Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia II 1:1  Sokół Przytkowice 2012-09-30 Cracovia II - Sokół Przytkowice 6:0  Karpaty Siepraw 2012-10-06 Karpaty Siepraw - Cracovia II 2:1  Świt Krzeszowice 2012-10-14 Cracovia II - Świt Krzeszowice 1:2  Soła Oświęcim 2012-10-20 Soła Oświęcim - Cracovia II 2:1  Garbarz Zembrzyce 2012-11-04 Cracovia II - Garbarz Zembrzyce 3:0  Orzeł Balin 2012-11-10 Orzeł Balin - Cracovia II 4:2  Czarni Staniątki 2012-11-17 Cracovia II - Czarni Staniątki 3:0  Cracovia_herb 2013 Trening Noworoczny  Sokół Przytkowice 2013-02-04 Cracovia II - Sokół Przytkowice 5:0  Sandecja II Nowy Sącz 2013-02-09 Cracovia II - Sandecja II Nowy Sącz 2:4  Garbarnia II Kraków 2013-02-16 Cracovia II - Garbarnia II Kraków 3:3  Jutrzenka Giebułtów 2013-04-14 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1:1  Górnik Wieliczka 2013-04-20 Górnik Wieliczka - Cracovia II 3:0  Iskra Klecza Dolna 2013-04-28 Cracovia II - Iskra Klecza Dolna 3:0  MKS Trzebinia-Siersza 2013-05-01 MKS Trzebinia-Siersza - Cracovia II 2:0  Orzeł Piaski Wielkie 2013-05-05 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 3:3  Sokół Przytkowice 2013-05-12 Sokół Przytkowice - Cracovia II 2:1  Halniak Maków Podhalański 2013-05-15 Cracovia II - Halniak Maków Podhalański 0:1  Karpaty Siepraw 2013-05-18 Cracovia II - Karpaty Siepraw 2:1  Borek Kraków 2013-05-22 Borek Kraków - Cracovia II 0:2  Świt Krzeszowice 2013-05-25 Świt Krzeszowice - Cracovia II 6:0  Soła Oświęcim 2013-05-29 Cracovia II - Soła Oświęcim 3:1  Garbarz Zembrzyce 2013-06-08 Garbarz Zembrzyce - Cracovia II 3:2  Niwa Nowa Wieś 2013-06-12 Cracovia II - Niwa Nowa Wieś 1:3  Orzeł Balin 2013-06-15 Cracovia II - Orzeł Balin 4:2  Przeciszovia Przeciszów 2013-06-22 Przeciszovia Przeciszów - Cracovia II 4:3  Czarni Staniątki 2013-06-29 Czarni Staniątki - Cracovia II 0:2