2013-05-05 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 3:3: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzył nową stronę „{{Mecz | gospodarz = Cracovia II | gosc = Orzeł Piaski Wielkie | gospodarz_owczesna_nazwa = | …”)

Linia 26: Linia 26:
|                            wyniki = 1-0 <BR>1:1 <BR>2:1 <BR>3:1 <BR>3:2 <BR>3:3
|                      strzelcy_gosc = <BR>Czyżowski (37')<BR><BR><BR>Sieradzki (61')<BR>Gołoś (90')
|            kartki_zolte_gospodarz = Duszyk<BR> Bufnal
|            kartki_zolte_gospodarz = [[Daniel Duszyk|Duszyk]]<BR> [[Amadeusz Bufnal|Bufnal]]
|          kartki_czerwone_gospodarz =
|                  kartki_zolte_gosc = Ciepły
Linia 33: Linia 33:
|                        trener_gosc =
|              ustawienie_gospodarz = 4-3-3
|                    sklad_gospodarz = Perdijić<BR> Struna (46' Czernecki)<BR> Duszyk<BR> Żołądź<BR> Kuligowski<BR> [[Maciej Zieliński]]<BR> Kapustka (85' Kurleto)<BR> Steblecki (46' Krasuski)<BR> Szewczyk<BR> [[Michał Zieliński]] (55' Bufnal)<BR> [[Kamil Kłusek|Kłusek]]
|                    sklad_gospodarz = [[Matko Perdijić|Perdijić]]<BR> [[Andraž Struna|Struna]](46' [[Mateusz Czernecki|Czernecki]])<BR> [[Daniel Duszyk|Duszyk]]<BR> [[Bruno Żołądź|Żołądź]]<BR> [[Radosław Kuligowski|Kuligowski]]<BR> [[Maciej Zieliński]]<BR> [[Bartosz Kapustka|Kapustka]] (85' [[Wojciech Kurleto|Kurleto]])<BR> [[Sebastian Steblecki|Steblecki]] (46' [[Mateusz Krasuski|Krasuski]] )<BR> [[Krzysztof Szewczyk|Szewczyk]]<BR> [[Michał Zieliński]] (55' [[Amadeusz Bufnal|Bufnal]])<BR> [[Kamil Kłusek|Kłusek]]
|                    ustawienie_gosc = 4-4-2
|                        sklad_gosc = Szymacha<BR> [[Krzysztof Radwański|Radwański]]<BR> Ciepły<BR> Załęga<BR> Zygmunt (46' Adamczyk)<BR> Kubera<BR> Mróz<BR> Petho<BR> Czyżowski (90+1' Chachlowski)<BR> Gołoś<BR> Sieradzki

Sześć goli w meczu rezerw

Rezerwy Cracovii zremisowały dziś 3:3 w spotkaniu 26. kolejki IV ligi. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Stanisława Owcy był Orzeł Piaski Wielkie.

W zespole wystąpiło kilku zawodników z pierwszej drużyny „Pasów", w tym m.in. Matko Perdijić w bramce, Bruno Żołądź, Andraž Struna, Sebastian Steblecki, Krzysztof Szewczyk, Bartosz Kapustka, Michał Zieliński, czy Kamil Kłusek. I to właśnie ci dwaj ostatni wpisywali się na listę strzelców - dwie bramki w dzisiejszym spotkaniu zdobył Zieliński, jedno trafienie dołożył Kłusek.

Rezerwy Cracovii były w dzisiejszym meczu lepszym zespołem od swojego rywala, szwankowała jednak skuteczność. Zabrakło także koncentracji w końcówce meczu, kiedy to goście doprowadzili do wyrównania.

DG
Źródło: Cracovia.pl z 5 maja 2013 [1]

Terazpasy.pl

Rezerwy: Dwie bramki Michała Zielińskiego

W meczu 26. kolejki małopolskiej IV ligi rezerwy Cracovii zremisowały na własnym boisku z Orłem Piaski Wielkie. Dwie bramki dla Cracovii strzelił Michał Zieliński, a jedną Kamil Kłusek.

TP!
Źródło: Terazpasy.pl z 5 maja 2013 [2]

SportoweTempo.pl

Rezerwy „Pasów” remisują 3-3 z Orłem

"Pasy" wzmocnione piłkarzami z kadry pierwszej drużyny (Perdijić, Żołądź, Struna, Steblecki, Michał Zieliński, Kłusek) rozpoczęły z dużym rozmachem i osiagnęły przewagę. Szanse stworzyli jednak w początkowych minutach goście - dwa razy po rogach strzelali Gołoś i Załęga, a w 13 minucie po podaniu Kubery uderzał Czyżowski, ale Perdijić nie dał się zaskoczyć. To się szybko zemściło - Michał Zieliński pobiegł niemal od połowy boiska, a że nikt go nie atakował, więc oddał strzał z 18 metrów i trafił przy słupku.

Piaszczanie w 34 minucie mogli pokusić się o wyrównanie, lecz Gołoś nie skorzystał z prezentu defensorów i posłał futbolówkę obok słupka. To jednak zachęciło gości do ataku i szybko przyniosło efekt. Kubera wywalczył piłkę i zagrał do Gołosia, a ten uruchomił na prawej stronie Sieradzkiego. Były gracz Stali Sanok dośrodkował na dłuższy słupek i Czyżowski trafił do pustej bramki. Po chwili szybki Gołoś znów przeciął podanie rywali i wypuścił Zygmunta; lewy obrońca Orła strzelił minimalnie niecelnie. Tuż przed przerwą Michał Zieliński nie trafił z pięciu metrów i trudno zrozumieć, dlaczego tak się stało. Po przerwie Cracovia potrzebowała trzech minut, aby zdobyć dwa gole. Najpierw nie wybił piłki Petho i Kłusek z bliska - po odbiciu się futbolówki od słupka - podwyższył rezultat, a później Michał Zieliński - po podaniu Krasuskiego - minął bramkarza i skierował piłkę do siatki. Orzeł się nie poddawał i stosunkowo szybko złapał kontakt po kolejnym błędzie w defensywie "Pasów". Czyżowski poradził sobie z Czerneckim i choć piłkę zdołał odbić Perdijić, to po dobitce Sieradzkiego futbolówka po rękach golkipera wtoczyła się za linię bramkową. Oba zespoły dążyły do wygranej, stąd kolejne okazje. W 71 minucie - po dośrodkowaniu Petho z wolnego - Czyżowski z bliska nie trafił w bramkę. Trzy minuty później stoper gości - Załęga - powinien wybić piłkę; nie uczynił tego i po próbie minięcia Szewczyka musiał się ratować faulem, a konsekwencją tego czerwona kartka.

W końcówce grający w przewadze gospodarze powinni rozstrzygnąć losy potyczki. Popędzili w trójkę (Kłusek, Szewczyk, Krasuski) na Radwańskiego i ku rozpaczy szkoleniowców Kłusek strzelił wysoko ponad poprzeczką. To kosztowało "Pasy" bardzo dużo. Odpowiedź Gołosia, który wygrał pojedynek jeden na jeden, dała wyrównanie, a ten sam piłkarz w doliczonym czasie znów stanął przed golkiperem i strzelił mało precyzyjnie.

(AnGo)
Źródło: SportoweTempo.pl z 5 maja 2013 [3]

Mecze sezonu 2012/13 (Cracovia II)

Halniak Maków Podhalański 2012-08-11 Halniak Maków Podhalański - Cracovia II 1:1  Borek Kraków 2012-08-19 Cracovia II - Borek Kraków 3:0  Niwa Nowa Wieś 2012-08-25 Niwa Nowa Wieś - Cracovia II 0:0  Przeciszovia Przeciszów 2012-08-29 Cracovia II - Przeciszovia Przeciszów 4:0  Jutrzenka Giebułtów 2012-09-01 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 1:0  Górnik Wieliczka 2012-09-09 Cracovia II - Górnik Wieliczka 2:0  Iskra Klecza Dolna 2012-09-12 Iskra Klecza Dolna - Cracovia II 3:2  MKS Trzebinia-Siersza 2012-09-16 Cracovia II - MKS Trzebinia-Siersza 1:1  Orzeł Piaski Wielkie 2012-09-22 Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia II 1:1  Sokół Przytkowice 2012-09-30 Cracovia II - Sokół Przytkowice 6:0  Karpaty Siepraw 2012-10-06 Karpaty Siepraw - Cracovia II 2:1  Świt Krzeszowice 2012-10-14 Cracovia II - Świt Krzeszowice 1:2  Soła Oświęcim 2012-10-20 Soła Oświęcim - Cracovia II 2:1  Garbarz Zembrzyce 2012-11-04 Cracovia II - Garbarz Zembrzyce 3:0  Orzeł Balin 2012-11-10 Orzeł Balin - Cracovia II 4:2  Czarni Staniątki 2012-11-17 Cracovia II - Czarni Staniątki 3:0  Cracovia_herb 2013 Trening Noworoczny  Sokół Przytkowice 2013-02-04 Cracovia II - Sokół Przytkowice 5:0  Sandecja II Nowy Sącz 2013-02-09 Cracovia II - Sandecja II Nowy Sącz 2:4  Garbarnia II Kraków 2013-02-16 Cracovia II - Garbarnia II Kraków 3:3  Jutrzenka Giebułtów 2013-04-14 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1:1  Górnik Wieliczka 2013-04-20 Górnik Wieliczka - Cracovia II 3:0  Iskra Klecza Dolna 2013-04-28 Cracovia II - Iskra Klecza Dolna 3:0  MKS Trzebinia-Siersza 2013-05-01 MKS Trzebinia-Siersza - Cracovia II 2:0  Orzeł Piaski Wielkie 2013-05-05 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 3:3  Sokół Przytkowice 2013-05-12 Sokół Przytkowice - Cracovia II 2:1  Halniak Maków Podhalański 2013-05-15 Cracovia II - Halniak Maków Podhalański 0:1  Karpaty Siepraw 2013-05-18 Cracovia II - Karpaty Siepraw 2:1  Borek Kraków 2013-05-22 Borek Kraków - Cracovia II 0:2  Świt Krzeszowice 2013-05-25 Świt Krzeszowice - Cracovia II 6:0  Soła Oświęcim 2013-05-29 Cracovia II - Soła Oświęcim 3:1  Garbarz Zembrzyce 2013-06-08 Garbarz Zembrzyce - Cracovia II 3:2  Niwa Nowa Wieś 2013-06-12 Cracovia II - Niwa Nowa Wieś 1:3  Orzeł Balin 2013-06-15 Cracovia II - Orzeł Balin 4:2  Przeciszovia Przeciszów 2013-06-22 Przeciszovia Przeciszów - Cracovia II 4:3  Czarni Staniątki 2013-06-29 Czarni Staniątki - Cracovia II 0:2