2014-01-13 Cracovia - Zgoda Ruda Śląska 22-22

Wersja z dnia 14:16, 11 sie 2022 autorstwa Grot (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "<table style="width:100%;"> <tr> <td> {{Mecz - piłka ręczna | gospodarz = Cracovia | gosc = Zgoda Ruda Śląska Bielszowice | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | runda = | etap = | sezon = 2013/14 | rozgrywki = II…")

II Liga - piłka ręczna kobiet
czwartek, 13 listopada 2014

Cracovia - Zgoda Ruda Śląska Bielszowice

22
:
22

{{Artykul | Tytul_wydawnictwa = cracovia1906.pl | Autor = | Dzien = 13 | Miesiac = 1 | Rok = 2014 | Numer = | Wydanie = | Tytul_artykulu = CRACOVIA VS.ZGODA RUDA ŚLĄSKA 22 : 22 | Link = [1] | Skan = | Tresc =W 3 kolejce II ligi piłki ręcznej kobiet Pasy po dramatycznej końcówce zremisowały ze Zgodą Ruda Śląska 22:22 (12:12).Cracovia była lekkim faworytem tego meczu ale boisko tego nie potwierdziło. Od samego poczatku trwała wyrównana walka.W pierwszej połowie to Pasy częściej prowadziły. W drugiej połowie Zgoda odskoczyła na 3 bramki. Dochodzimy na jedną bramkę i znowu tracimy dystans do drużyny Gości.W 60 min. po rzucie Ani Talowskiej mamy remis. Zgoda grając w liczebnym osłabieniu oddaje niecelny rzut. W ostatniej akcji meczu 17 letnia Milena Herman nie wykorzystuje dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Pierwszy remis Cracovii w II lidze staje się faktem. Po 3 kolejce Cracovia jest 5.