2014-04-23 Cracovia II - Sokół Przytkowice 4:0

Wersja z dnia 16:12, 28 sty 2021 autorstwa Grot (Dyskusja | edycje)

Herb_Cracovia II

Michał Wiącek
IV liga grupa małopolska (zachód) (Cracovia II) , 22 kolejka
Kraków, Centrum Treningowe Cracovii, ul. Wielicka 101, środa, 23 kwietnia 2014, 17:30

Cracovia.pl

Kolejne zwycięstwo rezerw. Klasyczny hattrick Szewczyka!

Piąte zwycięstwo z rzędu zaliczyli w środę piłkarze rezerw Cracovii. W rozegranym awansem meczu 22. kolejki IV ligi Cracovia II ograła, na boisku przy Wielickiej, Sokół Przytkowice 4:0. Nie lada wyczynem popisał się Krzysztof Szewczyk, który w pierwszej połowie trzykrotnie pokonywał bramkarza gości.

Od początku spotkania Cracovia II zepchnęła gości do głębokiej defensywy. Pierwszy gol dla naszej drużyny padł w 19. minucie. Kamil Kłusek zagrał w tempo do Krzysztofa Szewczyka, który w pojedynku sam na sam trafił w... słupek. Dobitka była jednak skuteczna i "Pasy" mogły cieszyć się z prowadzenia. Siedem minut później było już 2:0, Dębowski najpierw kapitalnym rajdem przemknął przez pół boiska, potem podał świetnie do Szewczyka (na zdjęciu poniżej), który znowu nie dał szans defensywie Sokoła.

Ostatni cios w pierwszej połowie Cracovia II zadała na dwie minuty przed jej końcem. Dawid Gala (na zdjęciu poniżej) podcinką podał piłkę do Szewczyka, a ten dopełnił formalności i tym samym skompletował hattricka - Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Jedyne co mnie trochę martwi, to problemy z koncentracją, które objawiają się przy naszym wysokim prowadzeniu - mówi trener Michał Wiącek.

Faktycznie, po zmianie stron Cracovia II nieco spuściła z tonu. Nie oznacza to jednak, że skończyła zdobywanie bramek. W 84. minucie Deniss Rakels wykorzystał podanie Mateusza Krasuskiego i ustalił wynik meczu - Cieszy wygrana i kolejne zwycięstwo. Tym bardziej, że zagraliśmy dziś młodym składem. Musimy jednak popracować nad kwestiami mentalnymi, nie możemy po pierwszej połowie już dopisywać sobie trzech punktów - stwierdził Wiącek.
Źródło: Cracovia.pl 23 kwietnia 2014 [1]

"Rezerwa Cracovii goni lidera" -

Rezerwa Cracovii goni lidera

W rozegranym awansem meczu 22. kolejki IV ligi zachodniej Cracovia II wygrała z Sokołem Przytkowice 3-0, hat-trick zanotował Krzysztof Szewczyk. Pasy mają punkt straty do lidera.

CRACOVIA - SOKÓŁ PRZYTKOWICE 4-0 (3-0)

1-0 Szewczyk 19

2-0 Szewczyk 26

3-0 Szewczyk 43

4-0 Rakels 84 Sędziowali: Paweł Gadek - Grzegorz Wroński, Mariusz Giza (KS Tarnów). Żółte kartki: Duszyk, Klimczyk, Gala - Godawa.

CRACOVIA: Szarek - Klimczyk, Duszyk, Mikulić (46 Bartosz), Wawrzynkiewicz - Krasuski, Gala, Kłusek - Kita (23 Dębowski, 46 Rakels), Piątek (66 Waśniowski).

SOKÓŁ: K. Żak - Czara (60 Smajek), Flaka, Godawa, Guzik (55 Monica), Lelek (73 Pala), Stokłosa, Waga (82 Guguła), Zając, M. Żak, Żurek.

Mecz rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu późnego dostarczenia kart zdrowia przez drużynę Sokoła.

Od początku Cracovia II zepchnęła gości do głębokiej defensywy. Pierwszy gol padł w 19. minucie. Kamil Kłusek zagrał w tempo do Krzysztofa Szewczyka, który w pojedynku sam na sam trafił w... słupek. Dobitka była jednak skuteczna. Siedem minut później było 2-0. Dębowski najpierw kapitalnym rajdem przemknął przez pół boiska, potem podał świetnie do Szewczyka, który znowu nie dał szans defensywie Sokoła. Ostatni cios w pierwszej połowie gospodarze zadali na dwie minuty przed jej końcem. Dawid Gala podcinką podał do Szewczyka, a ten dopełnił formalności.

Po zmianie stron rezerwa Cracovii nieco spuściła z tonu. Nie oznacza to jednak, że skończyła zdobywanie bramek. W 84. minucie Deniss Rakels wykorzystał podanie Mateusza Krasuskiego i ustalił wynik.

ST/cracovia.pl (PS)
Źródło: Sportowe Tempo 23 kwietnia 2014 [2]

Mecze sezonu 2013/14 (Cracovia II)

Dalin Myślenice 2013-07-24 Cracovia II - Dalin Myślenice 1:2  Przebój Wolbrom 2013-07-28 Cracovia II - Przebój Wolbrom 0:3  Słomniczanka Słomniki 2013-07-31 Słomniczanka Słomniki - Cracovia II 5:1  Michałowianka Michałowice 2013-08-03 Cracovia II - Michałowianka Michałowice 10:1  Borek Kraków 2013-08-11 Cracovia II - Borek Kraków 6:1  Halniak Maków Podhalański 2013-08-14 Cracovia II - Halniak Maków Podhalański 2:2  MKS Trzebinia-Siersza 2013-08-17 MKS Trzebinia-Siersza - Cracovia II 4:2  Karpaty Siepraw 2013-08-25 Cracovia II - Karpaty Siepraw 5:2  Orzeł Piaski Wielkie 2013-08-31 Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia II 0:2  Świt Krzeszowice 2013-09-08 Cracovia II - Świt Krzeszowice 1:3  Sokół Przytkowice 2013-09-15 Sokół Przytkowice - Cracovia II 2:3  Górnik Wieliczka 2013-09-22 Cracovia II - Górnik Wieliczka 0:0  Jutrzenka Giebułtów 2013-09-28 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 1:3  Garbarz Zembrzyce 2013-10-06 Cracovia II - Garbarz Zembrzyce 2:4  Iskra Klecza Dolna 2013-10-12 Iskra Klecza Dolna - Cracovia II 1:4  Zieleńczanka Zielonki 2013-10-19 Zieleńczanka Zielonki - Cracovia II 1:3  Wiślanie Jaśkowice 2013-10-27 Cracovia II - Wiślanie Jaśkowice 6:4  Niwa Nowa Wieś 2013-11-02 Niwa Nowa Wieś - Cracovia II 2:0  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2013-11-10 Cracovia II - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2:2  Zieleńczanka Zielonki 2013-11-14 Cracovia II - Zieleńczanka Zielonki 3:2  Cracovia_herb 2014 Trening Noworoczny  Prokocim Kraków 2014-02-01 Cracovia II - Prokocim Kraków 7:2  Górnik Libiąż 2014-02-08 Cracovia II - Górnik Libiąż 1:0  Michałowianka Michałowice 2014-02-15 Cracovia II - Michałowianka Michałowice 1:0  Sosnowianka Stanisław Dolny 2014-02-15 Cracovia II - Sosnowianka Stanisław Dolny 2:2  Pcimianka Pcim 2014-02-19 Cracovia II - Pcimianka Pcim 1:3  Rylovia Rylowa 2014-02-22 Cracovia II - Rylovia Rylowa 6:3  Proszowianka Proszowice 2014-03-01 Cracovia II - Proszowianka Proszowice 2:3  Poroniec Poronin 2014-03-08 Poroniec Poronin - Cracovia II 1:3  Borek Kraków 2014-03-15 Borek Kraków - Cracovia II 0:4  Halniak Maków Podhalański 2014-03-22 Halniak Maków Podhalański - Cracovia II 1:0  Garbarnia II Kraków 2014-03-26 Garbarnia II Kraków - Cracovia II 0:0 k.5-4  MKS Trzebinia-Siersza 2014-03-30 Cracovia II - MKS Trzebinia-Siersza 3:1  Karpaty Siepraw 2014-04-05 Karpaty Siepraw - Cracovia II 1:5  Orzeł Piaski Wielkie 2014-04-13 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 3:0  Świt Krzeszowice 2014-04-19 Świt Krzeszowice - Cracovia II 0:1  Sokół Przytkowice 2014-04-23 Cracovia II - Sokół Przytkowice 4:0  Górnik Wieliczka 2014-04-30 Górnik Wieliczka - Cracovia II 3:1  Jutrzenka Giebułtów 2014-05-04 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 2:1  Garbarz Zembrzyce 2014-05-10 Garbarz Zembrzyce - Cracovia II 2:0  Iskra Klecza Dolna 2014-05-21 Cracovia II - Iskra Klecza Dolna 2:2  Zieleńczanka Zielonki 2014-05-24 Cracovia II - Zieleńczanka Zielonki 4:0  Wiślanie Jaśkowice 2014-05-31 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 3:2  Niwa Nowa Wieś 2014-06-07 Cracovia II - Niwa Nowa Wieś 0:3  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2014-06-14 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Cracovia II 5:0