2014-09-12 Cracovia - SPR II Olkusz 29:15

Wersja z dnia 14:28, 11 sie 2022 autorstwa Grot (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "<table style="width:100%;"> <tr> <td> {{Mecz - piłka ręczna | gospodarz = Cracovia | gosc = SPR II Olkusz | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | runda = | etap = | sezon = 2014/15 | rozgrywki = II Liga - piłka rę…")

CRACOVIA VS.SPR II OLKUSZ 29:15

W meczu piątej kolejki II ligi piłki ręcznej kobiet Cracovia pewnie pokonała drugi zespół SPR Olkusz 29:15 (12:7). W 6 min. Olkusz porwadził 3:2 i była to ostatnia przewaga drużyny Gosci w tym meczu. W 17 min. po bramce Izy Bielak „Pasy” obejmują dwubramkowe prowadzenie (7:5), które dzięki dobrej obronie powiększają do pięciu bramek na koniec I połowy. Po karnym Izy, w 40 min. mamy wynik 16:8 dla Cracovii i praktycznie jest już „po meczu”. Ambitnie grające olkuszanki zdobywają w 60 min. jeszcze 2 bramki i zawody kończą sie wysoka wygraną „Pasów”. Na wyróżnienie zasługują Kasia Kamusińska (7 bramek – 6 w II połowie) i Iza Bielak (6 bramek, 5 w I połowie). Trener Lidia Walczyk desygnowała do gry wszystkie dziewczyny.
Źródło: cracovia1906.pl 12 września 2014 [1]