2015-03-16 MKS Start Michałkowice - Cracovia 30:29

Wersja z dnia 15:09, 11 sie 2022 autorstwa Grot (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "<table style="width:100%;"> <tr> <td> {{Mecz - piłka ręczna | gospodarz = Start Michałkowice | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | runda = | etap = | sezon = 2014/15 | rozgrywki = II Liga - pił…")

WYJAZDOWA PORAŻKA SZCZYPIORNISTEK

WW 6 kolejce II ligi kobiet Cracovia przegrała wyjazdowe spotkanie ze MKS Start Michałkowice 29 : 30 (17:15). Przez 50 minut meczu wynik był korzystny dla Pasów. Brak koncentracji w środkowej fazie II połowy spowodował końcową porażkę. Szkoda punktów z sąsiadem z tabeli.