28:41 Netik (Mikus)

48:47 Cajkovsky (Klimek, Vrana)
55:01 Netik (Uher) 4/5
57:34 Netik (Pech, Uher)

2 min Dutka (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Dutka (Uderzanie)
2 min Noworyta (Uderzanie)
2 min Dziubiński ()
2 min Kolarz ()
2 min Pech (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Gernat (Trzymanie kija przeciwnika)
2 min Mikus (Trzymanie kija przeciwnika)
2 min Kalina (Przeszkadzanie)

Hokejowa Liga Mistrzów: Prażanie za mocni

W inauguracyjnym meczu Ligi Mistrzów zespół mistrza Polski przegrał w Tauron Arenie ze Spartą Praga 2:7.

Krakowianie wyszli na lód mocno stremowani i wicemistrz Czech z pięcioma aktualnymi i byłymi reprezentantami kraju osiągnął w pierwszych minutach sporą przewagę, na szczęście dla „Pasów” dobrze interweniował bramkarz Rafał Radziszewski. Goście imponowali techniką, szybkością. W 10 min na ławkę kar powędrował Rafał Dutka i po kilkunastu sekundach Sparta wykorzystała przewagę i Klimek z bliska posłał krążek do siatki. Pod koniec tercji gra wyrównała się, w 16 min kiedy „Pasy” grały w osłabieniu rywalom urwał się Krystian Dziubiński, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Tomasem Poepperle. Jeszcze w tej tercji gospodarze wypracowali dwie świetne okazje, ale Maciej Urbanowicz i Patrik Svitana, strzelali mało precyzyjnie.

Druga tercja przyniosła grad bramek. Najpierw na 2:0 podwyższył efektownym strzałem w „okienko” Słowak Martin Gernat, ale odpowiedź „Pasów” była szybka i w 58 sekund później po dwójkowej akcji Filip Drzewiecki pokonał Poepperle. Kolejne dwa trafienia należały do Sparty, szczególnie efektowana była czwarta bramka, Tomas Netik oddał atomowy strzał, przy którym Rafał Radziszewski był bezradny. Krakowianie zrewanżowali się równie efektownym golem, mocnym uderzeniem pod poprzeczkę popisał się pozyskany przed sezonem z Koszyc Richard Jenczik. W ostatnich 20 minutach „Pasy” trzymały się dzielnie do 56 min, ale w końcówce straciły dwa gole, w tym jednego, kiedy grali w przewadze.

2:7 w debiucie Cracovii. Ten mecz pokazał jak wielka przepaść dzieli polski hokej od zespołów światowej czołówki.