2017-03-19 Cracovia II - Pcimianka Pcim 5:0: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| widzow = 100 | | widzow = 100 | ||
| widzow_opisowo = | | widzow_opisowo = | ||
| strzelcy_gospodarz = 1-0 Hubert Adamczyk 34 <BR>2-0 Jakub Čunta 52 <BR>3-0 | | strzelcy_gospodarz = 1-0 [[Hubert Adamczyk|Adamczyk]] 34' <BR>2-0 [[Jakub Čunta|Čunta]] 52' <BR>3-0 [[Róbert Litauszki|Litauszki]] 62' <BR>4-0 [[Marcin Szymczak|Szymczak]] 80' (karny)<BR>5-0 [[Bartłomiej Tymoszuk|Tymoszuk]] 90'+ | ||
| wyniki = | | wyniki = | ||
| strzelcy_gosc = | | strzelcy_gosc = | ||
Linia 34: | Linia 34: | ||
| trener_gosc = | | trener_gosc = | ||
| ustawienie_gospodarz = | | ustawienie_gospodarz = | ||
| sklad_gospodarz = Stępniowski <BR> Diego<BR> Jarzynka<BR> Litauszki<BR> Pestka (74 Ochał)<BR> Sosnowski (61 Leśniak)<BR> Kanach<BR> Moskal (46 Tymoszuk)<BR> Szymczak<BR> Čunta<BR> Adamczyk | | sklad_gospodarz = [[Krystian Stępniowski|Stępniowski]] <BR> [[Diego Ferraresso|Diego]]<BR> [[Mateusz Jarzynka|Jarzynka]]<BR> [[Róbert Litauszki|Litauszki]]<BR> [[Kamil Pestka|Pestka]] (74' [[Dominik Ochał|Ochał]])<BR> [[Łukasz Sosnowski|Sosnowski]] (61' [[Damian Leśniak|Leśniak]])<BR> [[Radosław Kanach|Kanach]]<BR> [[Patryk Moskal|Moskal]] (46' [[Bartłomiej Tymoszuk|Tymoszuk]])<BR> [[Marcin Szymczak|Szymczak]]<BR>[[Jakub Čunta|Čunta]]<BR> [[Hubert Adamczyk|Adamczyk]] | ||
| ustawienie_gosc = | | ustawienie_gosc = | ||
| sklad_gosc = Kozłowski <BR> Kubik<BR> Szlachta<BR> Nowak<BR> Bajak<BR> Duda<BR> Burkat<BR> Gnyla<BR> Sołtys (70 Tęczar)<BR> Grygorus (60 Olszanicki)<BR> Dąbrowa | | sklad_gosc = Kozłowski <BR> Kubik<BR> Szlachta<BR> Nowak<BR> Bajak<BR> Duda<BR> Burkat<BR> Gnyla<BR> Sołtys (70' Tęczar)<BR> Grygorus (60' Olszanicki)<BR> Dąbrowa | ||
| inne_informacje = | | inne_informacje = | ||
}} | }} |
Aktualna wersja na dzień 18:55, 18 lis 2021
|
IV liga grupa małopolska (zachód) (Cracovia II) , 16 kolejka Kraków, Boisko Wielicka, niedziela, 19 marca 2017, 11:00
|
|
Skład: Stępniowski Diego Jarzynka Litauszki Pestka (74' Ochał) Sosnowski (61' Leśniak) Kanach Moskal (46' Tymoszuk) Szymczak Čunta Adamczyk |
|
Skład: Kozłowski Kubik Szlachta Nowak Bajak Duda Burkat Gnyla Sołtys (70' Tęczar) Grygorus (60' Olszanicki) Dąbrowa |
Mecze tego dnia: | ||
2017-03-19 Cracovia II - Pcimianka Pcim 5:0 |
Opis meczu
Sportowe Tempo
W niedzielę rezerwy Cracovii rozgromiły Pcimiankę 5-0! To już 13. zwycięstwo "Pasów" w tym sezonie i pewna pozycja lidera z przewagą pięciu punktów nad Wiślanami Jaśkowice i dziesięciu nad Hutnikiem.
Cracovia II - Pcimianka Pcim 5-0 (1-0)
1-0 Hubert Adamczyk 34
2-0 Jakub Čunta 52
3-0 Robert Litauszki 62
4-0 Marcin Szymczak 80 (karny)
5-0 Bartłomiej Tymoszuk 90+
Sędziowali: Maksymilian Wróblewski - Patryk Świerczek, Mirosław Pysno (KS Brzesko). Żółte kartki: Diego, Jarzynka, Kanach - Bajak, Burkat, Duda, Grygorus, Kozłowski, Kubik. Czerwona kartka - Daniel Nowak (81, faul ratunkowy).
CRACOVIA: Stępniowski - Diego, Jarzynka, Litauszki, Pestka (74 Ochał), Sosnowski (61 Leśniak), Kanach, Moskal (46 Tymoszuk), Szymczak, Čunta, Adamczyk. Trener: Marcin Gędłek.
PCIMIANKA: Kozłowski - Kubik, Szlachta, Nowak, Bajak, Duda, Burkat, Gnyla, Sołtys (70 Tęczar), Grygorus (60 Olszanicki), Dąbrowa. Trener: Grzegorz Staszewski.
2016-07-17 Orkan Szczyrzyc - Cracovia II 3:5 2016-07-24 MKS Trzebinia-Siersza - Cracovia II 2:5 2016-07-31 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 1:1 2016-08-07 Pcimianka Pcim - Cracovia II 1:6 2016-08-14 Cracovia II - TS Węgrzce 7:0 2016-08-20 Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia II 0:1 2016-08-28 Cracovia II - Sosnowianka Stanisław Dolny 1:0 2016-09-03 Wiślanka Grabie - Cracovia II 2:4 2016-09-10 Cracovia II - Iskra Klecza Dolna 7:1 2016-09-14 Wieczysta Kraków - Cracovia II 3:0 wo. 2016-09-18 Proszowianka Proszowice - Cracovia II 0:1 2016-09-25 Cracovia II - Wiślanie Jaśkowice 2:1 2016-10-01 Hutnik Nowa Huta - Cracovia II 1:3 2016-10-09 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1:1 2016-10-15 Beskid Andrychów - Cracovia II 1:1 2016-10-29 Dalin Myślenice - Cracovia II 0:1 2016-11-05 Skawinka Skawina - Cracovia II 0:5 2016-11-11 Cracovia II - Unia Oświęcim 2:3 2016-11-19 Cracovia II - Michałowianka Michałowice 6:0 2017 Trening Noworoczny 2017-02-05 Cracovia II - Garbarnia Kraków 3:4 2017-02-08 Cracovia II - LKS Mogilany 3:1 2017-02-11 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 0:0 2017-02-18 Podhale Nowy Targ - Cracovia II 0:1 2017-02-25 Cracovia II - Górnik Wieliczka 6:3 2017-03-04 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 2:3 2017-03-12 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 0:4 2017-03-19 Cracovia II - Pcimianka Pcim 5:0 2017-04-02 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 1:2 2017-04-09 Sosnowianka Stanisław Dolny - Cracovia II 0:8 2017-04-15 Cracovia II - Wiślanka Grabie 2:1 2017-04-19 TS Węgrzce - Cracovia II 0:0 2017-04-22 Iskra Klecza Dolna - Cracovia II 2:1 2017-05-03 Wiślanie Jaśkowice - Cracovia II 1:1 2017-05-07 Cracovia II - Hutnik Kraków 1:2 2017-05-13 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 3:0 2017-05-20 Cracovia II - Beskid Andrychów 3:1 2017-05-23 Cracovia II - Proszowianka Proszowice 2:1 2017-05-27 Michałowianka Michałowice - Cracovia II 1:4 2017-06-04 Cracovia II - Dalin Myślenice 5:1 2017-06-10 Cracovia II - Skawinka Skawina 3:2 2017-06-17 Unia Oświęcim - Cracovia II 1:5