2018-09-04 Comarch Cracovia - TMH Polonia Bytom 2:1: Różnice pomiędzy wersjami

(nowy artykuł)

m (Costamagica przeniósł stronę 2018-09-04 Cracovia - Polonia Bytom 2:1 do 2018-09-04 Cracovia - TMH Polonia Bytom 2:1: ujednolicenie)

„Drzewko” załatwił sprawę

Hokeiści Comarch Cracovii w swoim przedostatnim meczu sparingowym pokonali Polonię Bytom 2:1. Obie bramki dla „Pasów” zdobył Filip Drzewiecki.

Podopieczni Rudolfa Roháčka po pierwszej odsłonie prowadzili 1:0. W 14. minucie wynik spotkania otworzył Filip Drzewiecki, który pokonał Mateusza Studzińskiego podczas gry w przewadze.

Bytomianie wyrównali na początku drugiej odsłony, tuż po tym, jak ławkę kar opuścił Dawid Musioł. Sposób na dobrze interweniującego Michaela Łubę znalazł Łukasz Krzemień.

Ale ostatnie słowo w tym spotkaniu należało do Drzewieckiego. Doświadczony skrzydłowy na początku trzeciej tercji wykorzystał fakt, iż jego zespół miał na lodzie o jednego zawodnika więcej i ostatecznie dał zwycięstwo „Pasom”.

Warto zaznaczyć, że w Polonii testowany był Aleksandrs Galkins, który do niedawna walczył o miejsce w ekipie TatrySki Podhala Nowy Targ.