2019-03-11 Tauron KH GKS Katowice - Comarch Cracovia 2:3

Wersja z dnia 10:59, 14 mar 2019 autorstwa Khalid1 (Dyskusja | edycje) (źródło)

Katowice (mały Spodek), poniedziałek, 11 lutego 2019, 18:00

2
:
3

(0:0; 2:1; 0:2)

Sędzia: Włodzimierz Marczuk, Paweł Meszyński - Maciej Byczkowski, Dariusz Pobożniak

Rudolf Rohaček (trener Cracovii)

Oczywiście jesteśmy zadowoleni z meczu, choć było to niezwykle ciężkie spotkanie. Dłuższa przerwa spowodowała, że nie mogliśmy złapać właściwego rytmu gry w pierwszej tercji. Na treningach ciężko pracowaliśmy, ale tak naprawdę nic nie zastąpi potyczki z rywalem. Cieszy mnie ambitne podejście zespołu, ponieważ przy stanie 2:0 dla Katowic, odwróciliśmy losy tego starcia i przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Muszę tutaj pochwalić dobrą grę naszego bramkarza Miroslava Kopřivy oraz defensorów, którzy zagrali na wysokim poziomie. Szkoda jednak niepotrzebnych fauli, gdyż przez zbyt długi okres czasu graliśmy w liczebnym osłabieniu. Plusem jest to, że na tej obronie możemy budować solidne fundamenty na kolejne mecze, nie może my jednak łapać tylu wykluczeń. Musimy być jeszcze bardziej skoncentrowani, ponieważ gramy o finał. Już teraz zapraszam wszystkich Kibiców, gdyż będą nam niezwykle potrzebni. Podobnie jak w Katowicach, tak i na własnym lodowisku damy z siebie wszystko!

Źródło: cracovia.pl