Widzów: ok. 200 „ok.” nie może być przypisane do zadeklarowanego typu liczbowego o wartości 200.

2:0
3:0

Minuta po minucie

Zapis relacji tekstowej z oficjalnego konta Cracovii na Twitterze

5' Uderzenie Zauchy z rzutu wolnego pod polem karnym rywali. Piłka o centymetry nad poprzeczką bramki Orła.

7' Szymon Pająk uderza z narożnika pola karnego. Bramkarz gości wychodzi do przodu, wyłapując dobre uderzenie naszego zawodnika.

15' Przewaga Pasów udokumentowana pierwszą bramką! Michał Wiśniewski miał dużo miejsca w polu karnym Orła i wykorzystał to, umieszczając piłkę w siatce rywali.

17' Długie podanie do przodu w wykonaniu graczy Orła, ale dobrze ustawiony jest Michał Zięba. Szybko odzyskujemy piłkę, bez zagrożenia pod bramką Wilka.

24' Matheus dobrze uwolnił się z boku boiska. Strzał w boczną siatkę bramki gości.

29' Robert Ożóg decyduje się na strzał sprzed pola karnego Orła Ryczów. Piłka ląduje tylko nieco ponad bramką rywali.

32' Piotr Włosiak uderza z linii pola karnego, próbując wyminąć obronę Pasów. Piłka mija się z bramką Adama Wilka.

40' Michał Wiśniewski pokonuje bramkarza Orła po raz drugi! Nasz gracz wymija jednego z obrońców po lewej stronie pola karnego, uderzając technicznym strzałem obok słupka.

45' Pierwsza połowa potrwa minimum o minutę dłużej.

45+1' Kończy się pierwsza część spotkania. Do przerwy prowadzimy z Orłem Ryczów 2:0.

46' Wracamy do gry! Rozpoczyna się druga połowa meczu.

47' Żółtą kartką ukarany gracz Pasów, Radosław Kruppa.

50' Zmiana w zespole rywali. Boisko opuszcza Michał Zerdecki, w jego miejsce pojawia się Adrian Pater.

55' Groźnie zrobiło się pod bramką Pasów. W zamieszaniu w polu karnym do piłki dochodzi jeden z graczy Orła, uderzając w poprzeczkę.

57' Obydwaj trenerzy wykorzystują po jednej zmianie. Z boiska schodzi Matheus, którego zastępuje Remigiusz Biernat. W zespole Orła Sławomira Parę zastępuje Szymon Wnęk.

60' Druga zmiana w zespole Pasów. W miejsce napomnianego kartką Kruppy pojawia się Bracik.

63' Znakomicie wchodzi w ten mecz Remigiusz Biernat, szybko podwyższając wynik! Uderzenie z bliska sprawia kłopoty Konradowi Kawalerowi, który po bardzo niepewnej interwencji przepuszcza strzał do siatki. Prowadzimy już 3:0.

67' Boisko opuszcza nasz kapitan, Mateusz Supryn. W jego miejsce Adam Malisz.

70' Mecz z trybun stadionu Orła Piaski Wielkie śledzi dziś ok. 200 widzów. Dziękujemy za wsparcie!

73' Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Bartłomiej Woźniak, którego zastępuje Grzegorz Pater.

75' Z boiska schodzi strzelec dwóch bramek, Michał Wiśniewski. Dziękujemy za dzisiejszy występ! W jego miejsce Michał Stachera.

77' Kolejna zmiana w drużynie Orła. Wojciech Wojcieszyński zastąpiony przez Szymona Maja.

85' Dobre dośrodkowanie Stachery, które jednak przeciął wychodzący z bramki Kawaler.