2019-09-08 Donbass Donieck - Comarch Cracovia 4:1

Wersja z dnia 20:05, 13 lip 2020 autorstwa Costamagica (Dyskusja | edycje) (Costamagica przeniósł stronę 2019-09-08 Donbass Donieck - Cracovia 4:1 do 2019-09-08 Donbass Donieck - Comarch Cracovia 4:1: ujednolicenie)

Donbas za silny

Hokeiści Comarch Cracovii w swoim ostatnim meczu w turnieju Donbas Open Cup przegrali z gospodarzami 1:4 i tym samym zajęli drugie miejsce. Honorowego gola dla „Pasów” zdobył Michal Bárta.

Najlepsza ekipa Ukrainy zaprezentowała się od krakowian po prostu lepiej. Była szybsza, dokładniejsza i przede wszystkim znacznie skuteczniejsza. Po pierwszej odsłonie podopieczni Serhija Witera prowadzili 2:0, a po czterdziestu minutach mieli już trzybramkową zaliczkę i pewnie zmierzali w kierunku zwycięstwa.

Walkę na pięści w 43/ minucie stoczył Bartłomiej Bychawski, który ucierpiał w tym starciu i zakrwawiony schodził do szatni.

W składzie „Pasów” zabrakło Miloslava Jáchyma i Kamila Kalinowskiego. Obaj po powrocie do Krakowa przejdą specjalistyczne badania, które określą jak poważne są ich urazy.