2019-11-02 Cracovia II - Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:0

Wersja z dnia 16:37, 6 lis 2019 autorstwa Costamagica (Dyskusja | edycje) (drobne techniczne)

IV liga piłkarska. Cracovia II utrzymuje swoją pozycję

Piłkarze liderującej w rozgrywkach Cracovii II uporali się z Węgrzcanką Węgrzce Wielkie, wygrywając 1:0 i pozostali na swoim miejscu w tabeli.

Lider, pozbawiony zawodników z pierwszej drużyny, wygrał skromnie, choć miał przewagę. Znakomicie ten mecz ułożył się dla gospodarzy, bo już w 5 min zdobyli oni bramkę. W zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Jarzynka i było 1:0. Po kwadransie gry mogło być 2:0, ale Wiśniewski minimalnie chybił.

Ten sam zawodnik miał potem szansę po zamieszaniu w polu karnym, ale nie skierował piłki do bramki. Goście przed przerwą właściwie nie stwarzali zagrożenia pod bramką Wilka. Po przerwie szansę na wyrównanie miał Dudzik, ale jego strzał w "okienko" obronił Wilk, z kolei R. Ślęczka trafił w bramkarza. W 70 min gospodarze byli bardzo blisko kolejnego trafienia – Biernat uderzył jednak w poprzeczkę.
Źródło: Gazeta Krakowska 2 listopada 2019 [1]