2019-12-07 TS MKS San Jarosław - Cracovia 24:24, k.2:4

Wersja z dnia 13:11, 11 sie 2022 autorstwa Grot (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "<table style="width:100%;"> <tr> <td> {{Mecz - piłka ręczna | gospodarz = JKS San Jarosław | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | runda = | etap = | sezon = 2019/20 | rozgrywki = 1 Liga grupa B -…")

facebook.com/KSCracovia1906Handball

TS MKS San Jarosław vs. Cracovia 24:24 (8:13, karne 2:4)

Piłka ręczna lubi takie mecze-horrory. Można powiedzieć, że to specjalność tej dyscypliny. Wielka walka z obu stron z happy endem dla nas. We Wrocławiu też mieliśmy przewagę ale ostatnie minuty bez bramek kosztowały nas przegraną. W Jarosławiu, w meczu o dwóch różnych połówkach, nie powtarzamy błędu z Wrocławia i zdobywamy pierwsze punkty ligowe. Nie 3 pkt. ale cieszymy się z tych 2 jak z 3. Ważne punkty dla nas, ważne zwycięstwo dla morale dziewczyn. Pierwsza połowa dla nas, budujemy przewagę, która sięga nawet 6 bramek. Na przerwę schodzimy z przewagą 5 i powiększamy ją na początku drugiej połówki do 6 trafień. Tyle, że w 44 min mamy remis po 17 i gra bramka za bramkę toczy się do końca meczu. W II połowie jednak nie wykorzystujemy 3 karnych co doprowadza do nerwowej końcówki. A w niej Jarosław gra nawet z przewagą dwóch zawodniczek. W 55 i 56 min. dwie nasze zawodniczki łapią kary ale to osłabienie przegrywamy tylko 1:2. W 59 min. wychodzimy, za sprawą Natalii Wojas, na prowadzenie 24:23, którego jednak nie zdołaliśmy obronić. Mamy serię rzutów karnych, w których Jarosław marnuje dwie siódemki.Z naszej strony rzucają Ania, Laura, Kasia "Glinka" i Kamila.Tylko rzut Justyny broni bramkarka Jarosławia, Justyna Dziura, która dzisiaj rozgrywała bardzo dobre zawody. Karne wygrywamy 4:2 i zgarniamy wygraną. Brawo za postawę, za walkę do końca.