2019-12-22 Naprzód Janów - Comarch Cracovia 2:7

Janów (Katowice), niedziela, 22 grudnia 2019, 17:00

2
:
7

(0:2; 1:0; 1:5)

Sędzia: Patryk Kasprzyk, Włodzimierz Marczuk (główni) - Mateusz Bucki, Marcin Młynarski (liniowi)

59:24 Bepierszcz

10 min. 14 min.

Gajor

"Comarch Cracovia wypunktowała Naprzód Janów, wygrała ostatni mecz w tym roku" -

Comarch Cracovia wypunktowała Naprzód Janów, wygrała ostatni mecz w tym roku

Po pokonaniu mistrzów Polski – tyszan w piątkowy późny wieczór, w niedzielę krakowian czekał rywal z drugiego bieguna tabeli – najsłabszy w stawce Naprzód.

Niespodzianki w Janowie nie było, bo być nie mogło. „Pasy” nawet zmęczone i nie w pełni zmobilizowane, są w stanie rozbić takiego rywala, co udowodniły poprzednie mecze. W tym też zanosiło się na pogrom, gdy krakowianie objęli prowadzenie 2:0, ale poczuli się chyba zbyt pewnie i gdy zaczynała się ostatnia tercja, gospodarze zdołali odrobić straty.

Źródło: Gazeta Krakowska 22 grudnia 2019 [1]