2020-02-29 MKS Karkonosze Jelenia Góra - Cracovia 34:23

Wersja z dnia 11:16, 11 sie 2022 autorstwa Grot (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "<table style="width:100%;"> <tr> <td> {{Mecz - piłka ręczna | gospodarz = MKS Karkonosze Jelenia Góra | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | runda = | etap = | sezon = 2019/20 | rozgrywki = 1 Lig…")

facebook.com/KSCracovia1906Handball

Karkonosze Jelenia Góra vs. Cracovia 34:23 (14:8)

29 luty 2020, 15 kolejka sezonu 2019/2020 Bez punktów, na które liczyliśmy, wracamy z Jeleniej Góry. Słaba pierwsza połowa ze zdobyczą 8 bramek nie napawała optymizmem przed drugą częścią meczu. Szczególnie, że już w 13 min. straciliśmy bardzo ważną zawodniczkę, Kasię Kawę. Sędziowie uznali, że faul należy ukarać czerwona kartką. W naszej ocenie kara nie była adekwatna do przewinienia. Nadto przebieg pozostałych minut meczu pokazał co najmniej brak konsekwencji pary sędziowskiej w tak rygorystycznym wykluczaniu zawodniczek z meczu. Ale nie to zdecydowało o naszej porażce. Jak zwykle robimy za dużo błędów własnych, które rzutują na jakość naszej gry. Dobra postawa w bramce Oliwii Wójcik-Zgud (m.in. obronione 3 rzuty karne) nie wystarczyła. Teraz czekają nas dwa mecze z liderem z Kielc i trzecim w tabeli Olkuszem, gdzie o punkty będzie bardzo trudno. Ale też w tym sezonie nie chodzi tylko o punkty a zbierania doświadczenia, które będzie da efekt w przyszłym sezonie. Staty: