2022-09-17 Cracovia - Otmęt Krapkowice 26:17

Wersja z dnia 23:52, 17 wrz 2022 autorstwa Grot (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "<table style="width:100%;"> <tr> <td> {{Mecz - piłka ręczna | gospodarz = Cracovia | gosc = Otmęt Krapkowice | gospodarz_owczesna_nazwa = KS Cracovia 1906 | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | runda = | etap = | sezon = 2022/23 | rozgrywki =…")

Świetnie rozpoczęcie nowego sezonu!

Na początek pierwszoligowych zmagań wygrywamy z Otmętem Krapkowice. Zwykle nasze pojedynki są na styku i ich losy ważą się do ostatnich minut, jednak nie dziś.

Co prawda rywalki lepiej rozpoczęły spotkanie i po kwadransie nawet prowadziły trzema bramkami (4:7). Jednak odpowiadamy sześcioma trafieniami z rzędu i szybko wynik zmienił się na naszą korzyść. Zaraz po przerwie odskakujemy już na sześć trafień (16:10), ale niespodziewanie kolejne minuty lepiej układały się dla Otmętu, który odrobił kilka trafień (16:14). Ostatni kwadrans jednak już był całkowicie pod naszą kontrolą i z każdą minutą tylko zwiększałyśmy przewagę, wygrywając ostatecznie 26:17. Na uwagę zasługuje bardzo dobra gra w obronie całej drużyny, jak i swoje w bramce zrobiła Irena Szwonka (a Oliwa Wójcik-Zgud dorzuciła obronę karnego). W bramce: