Lechia Gdańsk: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Przekierowanie do Kategoria:Lechia Gdańsk) |
(aktualizacja) Znacznik: edytor kodu źródłowego 2017 |
||
(Nie pokazano 41 wersji utworzonych przez 6 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
# | {{Klub | ||
| krotka_nazwa = Lechia Gdańsk | |||
| pelna_nazwa = Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego '''"Lechia" Gdańsk''' | |||
| nazwa_tradycyjna = Budowlany Klub Sportowy '''Lechia Gdańsk''' | |||
| inne_krotkie_nazwy = Budowlani Gdańsk | |||
| data_zalozenia = 1945 | |||
| barwy = biało-zielone | |||
| statystyki = tak | |||
}} | |||
<CENTER> | |||
===Cracovia - Lechia Gdańsk=== | |||
[[I liga|1L]] (34x) • [[II liga|2L]] (6x) | |||
====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|20 | |||
|align="center"|13 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|42-21 | |||
|align="center"|21 | |||
|align="center"|2,10 - 1,05 | |||
|align="center"|[[1949-03-20 Ogniwo-Cracovia - Lechia Gdańsk 5:1|5:1]] | |||
|align="center"|[[2009-08-07 Cracovia - Lechia Gdańsk 2:6|6:2]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|20 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|14-31 | |||
|align="center"|-17 | |||
|align="center"|0,70 - 1,48 | |||
|align="center"|[[1959-09-06 Lechia Gdańsk - Cracovia 0:3|3:0]] | |||
|align="center"|[[1952-09-07 Budowlani Gdańsk - Ogniwo MPK Kraków 5:0|5:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|40 | |||
|align="center"|16 | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|15 | |||
|align="center"|56-52 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|1,40 - 1,30 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
====Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|17 | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|34-18 | |||
|align="center"|16 | |||
|align="center"|2,00 - 1,06 | |||
|align="center"|[[1949-03-20 Ogniwo-Cracovia - Lechia Gdańsk 5:1|5:1]] | |||
|align="center"|[[2009-08-07 Cracovia - Lechia Gdańsk 2:6|6:2]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|17 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|10-27 | |||
|align="center"|-17 | |||
|align="center"|0,59 - 1,59 | |||
|align="center"|[[1959-09-06 Lechia Gdańsk - Cracovia 0:3|3:0]] | |||
|align="center"|[[1952-09-07 Budowlani Gdańsk - Ogniwo MPK Kraków 5:0|5:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|34 | |||
|align="center"|14 | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|13 | |||
|align="center"|44-45 | |||
|align="center"|-1 | |||
|align="center"|1,29 - 1,32 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
[[Bilans meczów|Objaśnienie]] | |||
[[:Kategoria: Lechia Gdańsk|Lista meczów]] | |||
</CENTER> | |||
===Stary herb=== | |||
[[Grafika:Lechia Gdańsk stary herb.png|100px]] | |||
==Zobacz też== | |||
* [[Lechia II Gdańsk]] | |||
* [[Lechia Gdańsk (ME)]] | |||
[[Kategoria: Lechia Gdańsk|!]] | |||
__NOTOC__ <!---komenda ukrywająca spis treści---> |
Wersja z 12:20, 11 sty 2019
Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego "Lechia" Gdańsk (Budowlany Klub Sportowy Lechia Gdańsk) |
Cracovia - Lechia Gdańsk
Mecze w oficjalnych rozgrywkach
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 20 | 13 | 4 | 3 | 42-21 | 21 | 2,10 - 1,05 | 5:1 | 6:2 |
wyjazd | 20 | 4 | 5 | 11 | 14-31 | -17 | 0,70 - 1,48 | 3:0 | 5:0 |
razem | 40 | 16 | 9 | 15 | 56-52 | 4 | 1,40 - 1,30 |
Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 17 | 11 | 3 | 3 | 34-18 | 16 | 2,00 - 1,06 | 5:1 | 6:2 |
wyjazd | 17 | 3 | 4 | 10 | 10-27 | -17 | 0,59 - 1,59 | 3:0 | 5:0 |
razem | 34 | 14 | 7 | 13 | 44-45 | -1 | 1,29 - 1,32 |