Mieczysław Szumiec: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 1: Linia 1:
'''Mieczysław Szumiec''' (urodzony w roku 1907) zagrał w dwóch meczach
'''Mieczysław Szumiec''' (urodzony w roku 1907) zagrał w dwóch meczach nieoficjalnych reprezentacji: 06.06.1926 roku z Czechosłowacją (przegrana Polski 1:2) , kiedy w 46 minucie zastąpił Stefana Domanskiego i puścił jednego gola w 76 minucie meczu oraz 28.10.1928 roku rownież z Czechoslowacją, grał do 22 minuty, a potem zmienil go Stefan Domanski, do tego czasu gola nie puscil. Polska przegrala 0:1. Wystąpił również w jednym oficjalnym meczu 20.08.1926 roku z Wegrami. Grał 45 minut, zastapiony został w drugiej polowie przez Stefana Kisielinskiego, puscil trzy gole, Polska przegrala 1:4.
nieoficjalnych reprezentacji : 06.06.1926 roku z Czechosłowacja (przegrana Polski 1:2) , kiedy w 46
minucie zastąpił Stefana Domanskiego i puścił jednego gola w 76 minucie
meczu oraz 28.10.1928 roku rowniez z Czechoslowacja , gral do 22 minuty , a
potem zmienil go Stefan Domanski, do tego czasu gola nie puscil, Polska
przegrala 0:1, oraz w jednym oficjalnym :20.08.1926 roku z Wegrami gral 45 minut, zastapiony w
drugiej polowie przez Stefana Kisielinskiego, puscil trzy gole, Polska przegrala 1:4.

{{stub}}
{{stub}}

[[Kategoria: Piłkarze|Szumiec, Mieczysław]]

Wersja z 11:50, 8 wrz 2006

Mieczysław Szumiec (urodzony w roku 1907) zagrał w dwóch meczach nieoficjalnych reprezentacji: 06.06.1926 roku z Czechosłowacją (przegrana Polski 1:2) , kiedy w 46 minucie zastąpił Stefana Domanskiego i puścił jednego gola w 76 minucie meczu oraz 28.10.1928 roku rownież z Czechoslowacją, grał do 22 minuty, a potem zmienil go Stefan Domanski, do tego czasu gola nie puscil. Polska przegrala 0:1. Wystąpił również w jednym oficjalnym meczu 20.08.1926 roku z Wegrami. Grał 45 minut, zastapiony został w drugiej polowie przez Stefana Kisielinskiego, puscil trzy gole, Polska przegrala 1:4.

To jest zalążek artykułu. Jeśli możesz, rozbuduj go.