Raków Częstochowa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 4: | Linia 4: | ||
| nazwa_tradycyjna = Robotniczy Klub Sportowy '''Raków Częstochowa''' | | nazwa_tradycyjna = Robotniczy Klub Sportowy '''Raków Częstochowa''' | ||
| inne_krotkie_nazwy = | | inne_krotkie_nazwy = | ||
| data_zalozenia = | | data_zalozenia = 15 marca 1921 | ||
| barwy = | | barwy = czerwono-niebieskie | ||
| statystyki = tak | | statystyki = tak | ||
}} | }} | ||
<CENTER> | <CENTER> | ||
===Cracovia - Raków Częstochowa=== | ===Cracovia - Raków Częstochowa=== | ||
[[II liga|2L]] (14x) • [[III liga|3L]] (2x) | [[I liga|1L]] (5x) • [[II liga|2L]] (14x) • [[III liga|3L]] (2x) • [[Puchar Polski|PP]] (2x) | ||
====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | ====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | ||
Linia 27: | Linia 27: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|dom | |align="center"|dom | ||
|align="center"| | |align="center"|13 | ||
|align="center"| | |align="center"|6 | ||
|align="center"| | |align="center"|5 | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"|17-11 | ||
|align="center"|+ | |align="center"|+6 | ||
|align="center"|1, | |align="center"|1,31-0,85 | ||
|align="center"|[[1979-04-01 Cracovia - Raków Częstochowa 3:0|3:0]] | |align="center"|[[1979-04-01 Cracovia - Raków Częstochowa 3:0|3:0]] | ||
|align="center"|[[1963-06-30 Cracovia - Raków Częstochowa 2:5|5:2]] | |align="center"|[[1963-06-30 Cracovia - Raków Częstochowa 2:5|5:2]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|wyjazd | |align="center"|wyjazd | ||
|align="center"| | |align="center"|10 | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"|4 | |align="center"|4 | ||
|align="center"| | |align="center"|11-17 | ||
|align="center"|- | |align="center"|-6 | ||
|align="center"|1, | |align="center"|1,10-1,70 | ||
|align="center"|[[1965-10-03 Raków Częstochowa - Cracovia 1:3|3:1]] | |align="center"|[[1965-10-03 Raków Częstochowa - Cracovia 1:3|3:1]] | ||
|align="center"|[[1962-11-18 Raków Częstochowa - Cracovia 5:1|5:1]] | |align="center"|[[1962-11-18 Raków Częstochowa - Cracovia 5:1|5:1]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"| | |align="center"|23 | ||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|6 | |align="center"|6 | ||
|align="center"|28-28 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|1,22-1,22 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
====Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|6-2 | |||
|align="center"|+4 | |||
|align="center"|2,00-0,67 | |||
|align="center"|[[2019-12-08 Cracovia - Raków Częstochowa 3:0|3:0]] | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|3-1 | |||
|align="center"|+2 | |||
|align="center"|1,50-0,50 | |||
|align="center"|[[2019-08-03 Raków Częstochowa - Cracovia 1:3|3:1]] | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|1, | |align="center"|9-3 | ||
|align="center"|+6 | |||
|align="center"|1,80-0,60 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|} | |} | ||
[[Bilans meczów|Objaśnienie]] | [[Bilans meczów|Objaśnienie]] | ||
[[:Kategoria: Raków Częstochowa|Lista meczów]] | [[:Kategoria: Raków Częstochowa|Lista meczów]] | ||
</CENTER> | </CENTER> | ||
===Zobacz także=== | |||
*[[Raków Częstochowa - siatkówka mężczyzn]] | |||
[[Kategoria: Raków Częstochowa|!]] | [[Kategoria: Raków Częstochowa|!]] |
Wersja z 11:28, 19 gru 2021
Klub Sportowy Raków Częstochowa (Robotniczy Klub Sportowy Raków Częstochowa) Data założenia: 15 marca 1921 |
Cracovia - Raków Częstochowa
1L (5x) • 2L (14x) • 3L (2x) • PP (2x)
Mecze w oficjalnych rozgrywkach
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 13 | 6 | 5 | 2 | 17-11 | +6 | 1,31-0,85 | 3:0 | 5:2 |
wyjazd | 10 | 3 | 3 | 4 | 11-17 | -6 | 1,10-1,70 | 3:1 | 5:1 |
razem | 23 | 9 | 8 | 6 | 28-28 | 0 | 1,22-1,22 |
Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 3 | 2 | 1 | 6-2 | +4 | 2,00-0,67 | 3:0 | ||
wyjazd | 2 | 1 | 1 | 3-1 | +2 | 1,50-0,50 | 3:1 | ||
razem | 5 | 3 | 2 | 9-3 | +6 | 1,80-0,60 |