Ruch Chorzów (ME): Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 6: | Linia 6: | ||
| data_zalozenia = | | data_zalozenia = | ||
| barwy = | | barwy = | ||
| statystyki = | | statystyki = tak | ||
}} | }} | ||
<CENTER> | |||
===Cracovia (ME) - Ruch Chorzów (ME)=== | |||
===Zobacz też | ====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | ||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|11-8 | |||
|align="center"|+3 | |||
|align="center"|2,20-1,60 | |||
|align="center"|[[2011-11-20 Cracovia (ME) - Ruch Chorzów (ME) 6:2|6:2]] | |||
|align="center"|[[2008-09-13 Cracovia (ME) - Ruch Chorzów (ME) 0:2|2:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|6-10 | |||
|align="center"|-4 | |||
|align="center"|1,20-2,00 | |||
|align="center"|[[2008-03-26 Ruch Chorzów (ME) - Cracovia (ME) 1:4|4:1]] | |||
|align="center"|[[2012-05-12 Ruch Chorzów (ME) - Cracovia (ME) 5:0|5:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|17-18 | |||
|align="center"|-1 | |||
|align="center"|1,70-1,80 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
[[:Kategoria: Ruch Chorzów (ME)|Lista meczów]] | |||
</CENTER> | |||
==Zobacz też== | |||
* [[Ruch Chorzów]] | * [[Ruch Chorzów]] | ||
* [[Ruch II Chorzów]] | * [[Ruch II Chorzów]] | ||
[[Kategoria: Ruch Chorzów (ME) |!]] | [[Kategoria: Ruch Chorzów (ME) |!]] |