Stal Mielec: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Przekierowanie do Kategoria:Stal Mielec) |
(aktualizacja) |
||
(Nie pokazano 24 wersji utworzonych przez 6 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
# | {{Klub | ||
| krotka_nazwa = Stal Mielec | |||
| pelna_nazwa = Klub Sportowy FKS '''Stal Mielec''' | |||
| nazwa_tradycyjna = Fabryczny Klub Sportowy '''Stal Mielec''' | |||
| inne_krotkie_nazwy = PGE FKS | |||
| data_zalozenia = 10 kwietnia 1939 | |||
| barwy = biało-niebieskie | |||
| statystyki = tak | |||
}} | |||
'''Klub Sportowy FKS Stal Mielec''' – polski klub piłkarski z siedzibą w Mielcu. | |||
<CENTER> | |||
===Cracovia - Stal Mielec=== | |||
[[I liga|1L]] (11x) • [[II liga|2L]] (18x) • [[Puchar Polski|PP]] (1x) | |||
====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|15 | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|23-21 | |||
|align="center"|+2 | |||
|align="center"|1,53-1,40 | |||
|align="center"|[[1997-06-22 Cracovia - Stal Mielec 3:0|3:0]] | |||
|align="center"|[[1966-07-03 Cracovia - Stal Mielec 1:5|5:1]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|15 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|18-18 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|1,20-1,20 | |||
|align="center"|[[1961-04-23 Stal Mielec - Cracovia 1:5|5:1]] | |||
|align="center"|[[1962-06-21 Stal Mielec - Cracovia 3:0|3:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|30 | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|41-39 | |||
|align="center"|+2 | |||
|align="center"|1,37-1,30 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
====Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|6-7 | |||
|align="center"|-1 | |||
|align="center"|1,20-1,40 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|[[1962-06-23 Cracovia - Stal Mielec 0:1|1:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|8-9 | |||
|align="center"|-1 | |||
|align="center"|1,33-1,50 | |||
|align="center"|[[1961-04-23 Stal Mielec - Cracovia 1:5|5:1]] | |||
|align="center"|[[1962-06-21 Stal Mielec - Cracovia 3:0|3:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|14-16 | |||
|align="center"|-2 | |||
|align="center"|1,27-1,45 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
[[Bilans meczów|Objaśnienie]] | |||
[[:Kategoria: Stal Mielec|Lista meczów]] | |||
</CENTER> | |||
==Zobacz też== | |||
*[[Stal II Mielec]] | |||
*[[Stal Mielec - siatkówka mężczyzn]] | |||
*[[Stal II Mielec - piłka ręczna mężczyzn]] | |||
*[[Stal Mielec - zgoda]] | |||
{{Dawne zgody}} | |||
[[Kategoria: Stal Mielec|!]] | |||
__NOTOC__ <!---komenda ukrywająca spis treści---> |
Wersja z 13:02, 8 sie 2022
Klub Sportowy FKS Stal Mielec (Fabryczny Klub Sportowy Stal Mielec) |
Klub Sportowy FKS Stal Mielec – polski klub piłkarski z siedzibą w Mielcu.
Cracovia - Stal Mielec
Mecze w oficjalnych rozgrywkach
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 15 | 6 | 5 | 4 | 23-21 | +2 | 1,53-1,40 | 3:0 | 5:1 |
wyjazd | 15 | 5 | 4 | 6 | 18-18 | 1,20-1,20 | 5:1 | 3:0 | |
razem | 30 | 11 | 9 | 10 | 41-39 | +2 | 1,37-1,30 |
Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 5 | 4 | 1 | 6-7 | -1 | 1,20-1,40 | 1:0 | ||
wyjazd | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-9 | -1 | 1,33-1,50 | 5:1 | 3:0 |
razem | 11 | 2 | 5 | 4 | 14-16 | -2 | 1,27-1,45 |
Zobacz też
- Stal II Mielec
- Stal Mielec - siatkówka mężczyzn
- Stal II Mielec - piłka ręczna mężczyzn
- Stal Mielec - zgoda
dawne zgody Cracovii czyli niegdyś zaprzyjaźnione kluby