Wisła Płock: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(aktualizacja) |
|||
(Nie pokazano 26 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Wisła Płock''' Spółka Akcyjna | {{Klub | ||
| krotka_nazwa = Wisła Płock | |||
| pelna_nazwa = '''Wisła Płock''' Spółka Akcyjna | |||
| nazwa_tradycyjna = Zakładowy Klub Sportowy '''Wisła Płock''' | |||
| inne_krotkie_nazwy = Petrochemia Płock, Orlen Płock | |||
| data_zalozenia = 1947 | |||
| barwy = niebiesko-biało-niebieskie | |||
| statystyki = tak | |||
}} | |||
<CENTER> | <CENTER> | ||
===Cracovia - Wisła Płock=== | ===Cracovia - Wisła Płock=== | ||
====Mecze w | [[I liga|1L]] (18x) • [[II liga|2L]] (8x) | ||
====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | {|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|- | |- | ||
Linia 13: | Linia 21: | ||
|align="center"|porażki | |align="center"|porażki | ||
|align="center"|bramki | |align="center"|bramki | ||
|align="center"|różnica | |align="center"|różnica br. | ||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |align="center"|najw. wygr. | ||
|align="center"|najw. przegr. | |align="center"|najw. przegr. | ||
|- | |- | ||
|align="center"|dom | |align="center"|dom | ||
|align="center"|12 | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|2 | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"|23-15 | ||
|align="center"| | |align="center"|8 | ||
|align="center"| | |align="center"|1,92-1,25 | ||
|align="center"| | |align="center"|[[2004-11-06 Cracovia - Wisła Płock 4:0|4:0]] | ||
|align="center"|[[1996-10-26 Cracovia - Petrochemia Płock 0:4|4:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|14 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|11-22 | |||
|align="center"|-11 | |||
|align="center"|0,79-1,57 | |||
|align="center"|[[2006-10-14 Wisła Płock - Cracovia 0:2|2:0]] | |||
|align="center"|[[2017-04-01 Wisła Płock - Cracovia 4:1|4:1]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|26 | |||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|6 | |align="center"|6 | ||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|34-37 | |||
|align="center"|-3 | |||
|align="center"|1,31-1,42 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|} | |||
====Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|16-8 | |||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|2,00-1,00 | |||
|align="center"|[[2004-11-06 Cracovia - Wisła Płock 4:0|4:0]] | |||
|align="center"|[[2017-09-25 Cracovia - Wisła Płock 1:3|3:1]] | |||
|- | |- | ||
|align="center"|wyjazd | |align="center"|wyjazd | ||
|align="center"|10 | |||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|2 | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"|5 | ||
|align="center"|- | |align="center"|9-14 | ||
|align="center"| | |align="center"|-5 | ||
|align="center"| | |align="center"|0,90-1,40 | ||
|align="center"|[[2006-10-14 Wisła Płock - Cracovia 0:2|2:0]] | |||
|align="center"|[[2017-04-01 Wisła Płock - Cracovia 4:1|4:1]] | |||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"| | |align="center"|18 | ||
|align="center"|8 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|6 | |||
|align="center"|25-22 | |||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"| | |align="center"|1,39-1,22 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
Linia 49: | Linia 109: | ||
[[Bilans meczów|Objaśnienie]] | [[Bilans meczów|Objaśnienie]] | ||
[[:Kategoria: Wisła Płock|Lista meczów | [[:Kategoria: Wisła Płock|Lista meczów]] | ||
</CENTER> | </CENTER> | ||
[[Kategoria: Wisła Płock|!]] | [[Kategoria: Wisła Płock|!]] |
Wersja z 12:13, 29 lis 2021
Wisła Płock Spółka Akcyjna (Zakładowy Klub Sportowy Wisła Płock) |
Cracovia - Wisła Płock
Mecze w oficjalnych rozgrywkach
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 12 | 7 | 3 | 2 | 23-15 | 8 | 1,92-1,25 | 4:0 | 4:0 |
wyjazd | 14 | 3 | 3 | 8 | 11-22 | -11 | 0,79-1,57 | 2:0 | 4:1 |
razem | 26 | 10 | 6 | 10 | 34-37 | -3 | 1,31-1,42 |
Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 8 | 5 | 2 | 1 | 16-8 | 8 | 2,00-1,00 | 4:0 | 3:1 |
wyjazd | 10 | 3 | 2 | 5 | 9-14 | -5 | 0,90-1,40 | 2:0 | 4:1 |
razem | 18 | 8 | 4 | 6 | 25-22 | 3 | 1,39-1,22 |