31:21 Urbanowicz (Domogała, Noworyta) 5/4
37:30 Wróbel (Šinágl, Dziubiński)
41:26 Dziubiński (Rompkowski)
46:39 Noworyta (Domogała) 4/3
51:51 Dziubiński (Šinágl, Dutka)

10 min. 26 min. (w tym Spady 20 min.)

Dopełnili formalności

Comarch Cracovia bez problemu pokonała na wyjeździe SMS U20 Sosnowiec 9:1, choć wynik bezbramkowy utrzymywał się aż do 18. minuty.

Wynik bezbramkowy utrzymywał się aż do 18. minuty, kiedy to Šinagl strzałem tuż przy słupku pokonał Studzińskiego. Chwilę później było już 2:0, a autorem gola był Domogała. Wraz z upływem czasu "Orlęta" coraz bardziej opadały z sił, czego efektem były cztery bramki w drugiej tercji dla przyjezdnych. Na listę strzelców wpisali się: Drzewiecki, Urbanowicz, Pasiut i Wróbel. W 22. minucie gospodarze zdołali jednak zdobyć honorowe trafienie za sprawą Bryka, który wykończył dobre podanie Skrodziuka.

W ostatniej tercji krakowianie kontrolowali sytuację na lodzie i dorzucili jeszcze trzy gole. Dwie bramki zdobył Dziubiński, a jedno trafienie zaliczył Noworyta. Gol zdobyty przez kapitana "Pasów" padł w momencie, gdy Cracovia grała bez jednego, a "Szkółka" bez dwóch zawodników na lodzie.
łs
Źródło: Hokej.net 30 października 2015 [1]

Wiadomo, że jechaliśmy do Sosnowca po zwycięstwo i trzy punkty. Zabieramy je do Krakowa, a ja nie ukrywam, że cieszy mnie osiągnięty wynik. Okazję na większe pokazanie się miała czwarta piątka i zdecydowanie pozytywnie oceniam jej grę. W dobrych nastrojach spędzimy najbliższe świąteczne dni, a już od poniedziałku wracamy do treningów w składzie uszczuplonym o zawodników powołanych do reprezentacji.

Źródło: Hokej.net [2]