Stanisławski
Wasilewski
Woźniak (libero)
Wyrzykowski

AZS CRACOVIA POLITECHNIKA KRAKOWSKA - WKS WAWEL KRAKÓW 3:0 (27:25, 25:20, 25:12)

AZS Cracovia Politechnika Krakowska: Chodakowski, Czekaj, Laskowski, Paluch, Stanisławski, Wasilewski - Woźniak (libero) oraz Piotrowski, Wyrzykowski

I set (27:25, 21'): Niespodziewanie od samego początku, ton rywalizacji nadawali goście. Problemy w przyjęciu nieskuteczne ataki Czekaja i Chodakowskiego oraz błędy w przyjęciu AZS Cracovia, sprawiły, iż wawelowcy kontrolowali wydarzenia na parkiecie, powiększając przewagę (0:4, 5:10, 10:16 aż do stanu 17:23) w szczególności dzięki skutecznej grze najbardziej doświadczonego wśród wojskowych Tkacza. Dopiero zmiana w szeregach AZS, Wyrzykowskiego za Chodakowskiego (przy 16:22) dodała wiatru w żagle AZS, a dwie kontrowersyjne decyzje sędziego podcięły skrzydła wawelowskiej młodzieży, która pomimo 3 setboli (22:24, 24:25) poniosła porażkę 27:25.

II set (25:20, 19'): Set rozpoczął się ponownie od prowadzenia gości (0:2), ale tym razem gospodarze szybko się zreflektowali przejmując od stanu 13:12 inicjatywę. Skuteczni w ataku Stanisławski i Wyrzykowski, wsparci na środku Laskowskim i Wasilewskim, przy coraz pewniejszym rozegraniu Palucha, pewnie wygrali tego seta 25:20.

III set (25:12, 17'): Set bez historii. Skuteczny w polu zagrywki Wyrzykowski, bezbłędny w tej części gry Stanisławski i szczelny blok pozwolił szybko objąć prowadzenie AZS 6:0, 13:2. W dalszej części podopieczni Adama Fika w pełni kontrolowali wydarzenia na boisku bezlitośnie punktując zniechęconych niepowodzeniami wawelowców. Z dobrej strony zaprezentował się, atakami ze środka wprowadzony Piotrowski.