Illustriertes Österreichisches Sportblatt nr 17 z 20 kwietnia 1912 część 2 z 3

Tłumaczenie

Bielsko-Bialski Klub Sportowy przeciwko Cracovii w Krakowie 0:3.
Mimo wcześniejszych obfitych opadów śniegu i złych warunków pogodowych obie drużyny grały w sposób otwarty i równorzędny. Podczas gdy w pierwszej połowie Cracovia miała więcej z gry i była w stanie zdobyć dwie bramki, Bielszczanie starali się nadrabiać w drugiej [połowie - przyp. WikiPasy.pl]. Niestety utrudniały im to możliwie najgorsze warunki nawierzchniowych i nie mogli dojść do sytuacji strzeleckich. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Cracovii, który przez sędziego Pana Trinksa kierowany był w sposób niecałkowicie bez zarzutów. Goście dobrze.

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny01:09, 24 mar 2009Miniatura wersji z 01:09, 24 mar 2009400 × 157 (23 KB)FortArt (Dyskusja | edycje) Illustriertes Österreichisches Sportblatt nr 17 z 20 kwietnia 1912 część 2 z 3 ===Zobacz też=== *Grafika: Illustriertes_Österreichisches_Sportblatt_1912-04-20_foto_1.jpg *[[:Grafika: Illustriertes_Österreichisches_Sportblatt_1912-04-20_foto_