Illustriertes Österreichisches Sportblatt nr 14 z 5 kwietnia 1913 część 2 z 4

Tłumaczenie

Wrocławianie rozczarowali. Dobry był bramkarz i obrońcy. Chociaż klub krakowski wystąpił w silnym składzie, można było zobaczyć tylko tu i ówdzie pojedyncze przebłyski, kombinacja nie odpowiadała dotychczasowym osiągnięciom Cracovii. Z początku podejmuje Cracovia gwałtowny atak, który jednak został szczęśliwie odparty przez Wrocławian i błyskawicznie odwzajemniony. Rozpoczyna się bardzo ostry bój, który jednak przebiega dłuższy czas bez żadnego skutku. Dopiero w 30 min. udaje się Krakowianom umieścić piłkę w siatce. Dotąd szybkie i ostre tempo nabiera jeszcze szybkości. Nareszcie udaje się lewemu skrzydłowemu ostrym strzałem uzyskać drugą bramkę. Podczas ataku Wrocławian zawinia gracz krakowski rzut karny, wykorzystany przez gości. W czwartej minucie drugiej połowy dyktuje sędzia jedenastkę przeciwko Wrocławianom, a lewy back Krakowian wbija piłkę niepewnie. W 18 min. goście także są skuteczni. Po obustronnych wizytach dyktuje sędzia jeszcze raz rzut karny przeciwko Cracovii, jednak piłka została przestrzelona.

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny21:46, 2 cze 2009Miniatura wersji z 21:46, 2 cze 2009400 × 80 (16 KB)FortArt (Dyskusja | edycje) Illustriertes Österreichisches Sportblatt nr 14 z 5 kwietnia 1913 część 2 z 4 ===Zobacz też=== *Grafika: Illustriertes_Österreichisches_Sportblatt_1913-04-05_foto_1.jpg *[[:Grafika: Illustriertes_Österreichisches_Sportblatt_1913-04-05_foto_3.