Kategoria:1936 baraże o Ligę grupa III: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 1: | Linia 1: | ||
==== Tabela ==== | |||
<center> | |||
{| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Meczy</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Pkt</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>W</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>R</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>P</b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>1.</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>Cracovia </b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>6 </b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>11 </b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>36-1 </b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>5 </b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>1 </b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>0 </b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|Pogoń Stryj | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7-18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|RKS Hajduki | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5-23 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|Polonia Przemyśl | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9-15 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|} | |||
</center> | |||
[[kategoria: 1936]] | [[kategoria: 1936]] | ||
[[kategoria: Baraże]] | [[kategoria: Baraże]] |
Wersja z 23:00, 8 sty 2007
Tabela
M | Drużyna | Meczy | Pkt | Bramki | W | R | P |
1. | Cracovia | 6 | 11 | 36-1 | 5 | 1 | 0 |
2. | Pogoń Stryj | 6 | 5 | 7-18 | 2 | 1 | 3 |
3. | RKS Hajduki | 6 | 5 | 5-23 | 2 | 1 | 3 |
4. | Polonia Przemyśl | 6 | 3 | 9-15 | 1 | 1 | 4 |
Strony w kategorii „1936 baraże o Ligę grupa III”
Poniżej wyświetlono 7 spośród wszystkich 7 stron tej kategorii.