Pogoń Szczecin: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(aktualizacja) |
|||
(Nie pokazano 38 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Klub | |||
| krotka_nazwa = Pogoń Szczecin | |||
| pelna_nazwa = '''Pogoń Szczecin''' Spółka Akcyjna | |||
| nazwa_tradycyjna = Morski Klub Sportowy '''Pogoń Szczecin''' | |||
| inne_krotkie_nazwy = | |||
| data_zalozenia = 21 kwietnia 1948 | |||
| barwy = granatowo-bordowe | |||
| statystyki = tak | |||
}} | |||
'''Morski Klub Sportowy Pogoń Szczecin Spółka Akcyjna''' – polski klub piłkarski z siedzibą w Szczecinie. | |||
<CENTER> | <CENTER> | ||
===Cracovia - Pogoń Szczecin=== | ===Cracovia - Pogoń Szczecin=== | ||
====Mecze w | [[I liga|1L]] (42x) • [[II liga|2L]] (4x) | ||
====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | {|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|- | |- | ||
Linia 12: | Linia 22: | ||
|align="center"|porażki | |align="center"|porażki | ||
|align="center"|bramki | |align="center"|bramki | ||
|align="center"|różnica | |align="center"|różnica br. | ||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |align="center"|najw. wygr. | ||
|align="center"|najw. przegr. | |align="center"|najw. przegr. | ||
|- | |- | ||
|align="center"|dom | |align="center"|dom | ||
|align="center"| | |align="center"|24 | ||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|41-36 | |||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
|align="center"|1,71 - 1,50 | |||
|align="center"|[[1966-08-28 Cracovia - Pogoń Szczecin 5:0|5:0]] | |||
|align="center"|[[2023-09-23 Cracovia - Pogoń Szczecin 1:5|5:1]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|22 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|24-36 | |||
|align="center"|-12 | |||
|align="center"|1,09 - 1,64 | |||
|align="center"|[[2018-03-10 Pogoń Szczecin - Cracovia 0:3|3:0]] | |||
|align="center"|[[1982-10-31 Pogoń Szczecin - Cracovia 4:0|4:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|46 | |||
|align="center"|15 | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|20 | |||
|align="center"|65-72 | |||
|align="center"|-7 | |||
|align="center"|1,41 - 1,56 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|} | |||
====Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|22 | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|8 | |align="center"|8 | ||
|align="center"|39-32 | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|1,77 - 1,45 | |||
|align="center"|[[1966-08-28 Cracovia - Pogoń Szczecin 5:0|5:0]] | |align="center"|[[1966-08-28 Cracovia - Pogoń Szczecin 5:0|5:0]] | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|[[2023-09-23 Cracovia - Pogoń Szczecin 1:5|5:1]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|wyjazd | |align="center"|wyjazd | ||
|align="center"|20 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|7 | |align="center"|7 | ||
|align="center"| | |align="center"|9 | ||
|align="center"| | |align="center"|23-31 | ||
|align="center"|-8 | |||
|align="center"| | |align="center"|1,15 - 1,55 | ||
|align="center"|- | |align="center"|[[2018-03-10 Pogoń Szczecin - Cracovia 0:3|3:0]] | ||
|align="center"|[[ | |||
|align="center"|[[1982-10-31 Pogoń Szczecin - Cracovia 4:0|4:0]] | |align="center"|[[1982-10-31 Pogoń Szczecin - Cracovia 4:0|4:0]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"|42 | |||
|align="center"|15 | |align="center"|15 | ||
|align="center"| | |align="center"|10 | ||
|align="center"| | |align="center"|17 | ||
|align="center"| | |align="center"|62-63 | ||
|align="center"| | |align="center"|-1 | ||
|align="center"| | |align="center"|1,48 - 1,50 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
Linia 48: | Linia 110: | ||
[[Bilans meczów|Objaśnienie]] | [[Bilans meczów|Objaśnienie]] | ||
[[:Kategoria: Pogoń Szczecin|Lista meczów | [[:Kategoria: Pogoń Szczecin|Lista meczów]] | ||
</CENTER> | </CENTER> | ||
== Zobacz też == | |||
* [[Piotrcovia Piotrków Trybunalski]] ''(fuzja w 2003)'' | |||
* [[Pogoń Szczecin - piłka ręczna kobiet]] | |||
[[Kategoria: Pogoń Szczecin|!]] | [[Kategoria: Pogoń Szczecin|!]] | ||
__NOTOC__ |
Aktualna wersja na dzień 00:34, 31 mar 2024
Pogoń Szczecin Spółka Akcyjna (Morski Klub Sportowy Pogoń Szczecin) Data założenia: 21 kwietnia 1948 |
Morski Klub Sportowy Pogoń Szczecin Spółka Akcyjna – polski klub piłkarski z siedzibą w Szczecinie.
Cracovia - Pogoń Szczecin
Mecze w oficjalnych rozgrywkach
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 24 | 11 | 4 | 9 | 41-36 | 5 | 1,71 - 1,50 | 5:0 | 5:1 |
wyjazd | 22 | 4 | 7 | 11 | 24-36 | -12 | 1,09 - 1,64 | 3:0 | 4:0 |
razem | 46 | 15 | 11 | 20 | 65-72 | -7 | 1,41 - 1,56 |
Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 22 | 11 | 3 | 8 | 39-32 | 7 | 1,77 - 1,45 | 5:0 | 5:1 |
wyjazd | 20 | 4 | 7 | 9 | 23-31 | -8 | 1,15 - 1,55 | 3:0 | 4:0 |
razem | 42 | 15 | 10 | 17 | 62-63 | -1 | 1,48 - 1,50 |