1922-07-27 Cracovia II - Tarnovia Tarnów 1:1: Różnice pomiędzy wersjami

}}
}}
===Opis meczu===
{{miejsce na opis}}
Spotkanie to, oczekiwane przez wielu zwolenników piłki nożnej, przyniosło niezasłużony wynik remisowy. Zwycięstwo Tarnovii w stosunku 1:0 odpowiadałoby bardziej przebiegowi gry. Cracovia wyrównała zresztą kilka minut przed końcem z rzutu karnego, a rzutów tych na korzyść Cracovii podyktował sędzia p. Sonderling z Bielska aż trzy!

A teraz uwaga mała pod adresem widzów. Abstrahując zupełnie od niesportowych wogóle wykrzykników, podkreślić należy przykry fakt ośmieszania graczy i sędziego przez ludzi, którzy biorą czynny udział w naszem życiu sportowem (Styczeń, krzycząc na głos: "Sędzia kalosz!" etc.) Czyż gracze klubów drugoklasowych grają na swoich zawodach mniej ofiarnie i ambitnie, jak gracze drużyn czołowych? Więcej rozwagi i zrozumienia!

[[Kategoria:1922 baraże o mistrzostwo okręgu klasy B (Cracovia II)]]

Wersja z 01:32, 23 mar 2009