1934-01-01 Cracovia - PPW Katowice 2:4: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 34: Linia 34:
|                        trener_gosc =
|              ustawienie_gospodarz =
|                    sklad_gospodarz =
|                    sklad_gospodarz = [[Szymon Dziukiewicz|Dziukiewicz]]<BR> [[Józef Dzieża|Dzieża]]<BR> [[Stefan Lasota|Lasota]] (46' Jawornik)<BR> [[Alojzy Bialik|Bialik]]<BR> [[Józef Żiżka|Żiżka]]<BR> [[Władysław Stiasny|Stiasny]]<BR> [[Józef Kubiński|Kubiński]] (46' Zieliński II)<BR> [[Kazimierz Seichter|Seichter]]<BR> [[Henryk Kępiński|Kępiński]]<BR> [[Walerian Kisieliński|Kisieliński]]<BR> [[Józef Zembaczyński|Zembaczyński]]
|                    ustawienie_gosc =
|                        sklad_gosc =
|                        sklad_gosc = Czernia<BR> Wylezoł<BR> Chmura<BR> Kusz<BR> Koczy<BR> Garus<BR> Bartel<BR> Urban<BR> Żychoń<BR> Kuczka<BR> Jarocha

Jarocha

Na inauguracje sezonu piłkarskiego Cracovia dorocznym zwyczajem rozegrała spotkanie w dzień Nowego Roku. Przeciwnikami biało-czerwonych była tym razem drużyna Pocztowego Przysposobienia Wojskowego z Katowic. Cracovia wystąpiła z zespołem, w którym grało do przerwy 6 graczy ligowych, po przerwie tylko czterech. Zupełne oblodzone lodowisko stwarzało poważne trudności prowadzenia normalnej gry. Zwyciężyła drużyna gości w stosunku 4:2, przyczem wyróżnił sie Urban, który strzelił dwie bramki. Strzelcami dla Cracovii byli Kislański i Zembczyński. Zawody prowadził p.Wiśniewski.

Źródło: Przegląd Sportowy [1]