1934-01-01 Cracovia - PPW Katowice 2:4

Wersja z dnia 01:32, 23 gru 2007 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (Nowa strona: '''Trening Noworoczny 1934''' {{Mecz | gospodarz = Cracovia | gosc = PPW Katowice | gospodarz_owczesna_nazwa = | ...)

?

Na inauguracje sezonu piłkarskiego Cracovia dorocznym zwyczajem rozegrała spotkanie w dzień Nowego Roku. Przeciwnikami biało-czerwonych była tym razem drużyna Pocztowego Przysposobienia Wojskowego z Katowic. Cracovia wystąpiła z zespołem, w którym grało do przerwy 6 graczy ligowych, po przerwie tylko czterech. Zupełne oblodzone lodowisko stwarzało poważne trudności prowadzenia normalnej gry. Zwyciężyła drużyna gości w stosunku 4:2, przyczem wyróżnił sie Urban, który strzelił dwie bramki. Strzelcami dla Cracovii byli Kislański i Zembczyński. Zawody prowadził p.Wiśniewski.

Źródło: Przegląd Sportowy [1]