Chudzik
Szeliga
Góra

2-3-5

Cracovia bez Kosoka, Stępienia i Zielińskiego. Krótkie boisko Olszy nie pozwoliło rozwinąć biało-czerwonym gry kombinacyjnej, to też pierwsze minuty należą do gospodarzy. Bramkarz Olszy schodzi na chwilę z boiska, ulegając kontuzji w czasie zderzenia. W 25 min. Michałek ścina ręką (!) piłkę idącą górą i kieruje ją do siatki. Sędzia uznaje bramkę. Olsza prowadzi 1:0. W trzy minuty później sędzia "rehabilituje się", uznając bramkę strzeloną przez Chudzika ze spalonej pozycji. Od tej chwili przewaga Cracovii wzrasta. Tuż po przerwie strzał Szeligi kieruje obrońca Olszy do własnej bramki, a wynik ustala Korbas, wyzyskując karnego w 30 minucie. Teraz Olsza gra bardzo ostro, a ofiarą tego pada Lasota, który schodzi z boiska oraz Żiżka. Sędzia p. Zapiór.

Źródło: Przegląd Sportowy [1]