Konopelski

3-2-5
Mecz następnego dnia:

1964-10-04 Wawel Kraków - Cracovia II 6:0

Cracovia zdołała we wczorajszym meczu z Polonią w Bydgoszczy uratować jeden punkt, uzyskując wynik remisowy 3:3, do przerwy prowadziła Polonia 2:1. Było to jedno z najsłabszych spotkań, jakie w tym sezonie oglądali bydgoszczanie. Bardzo słabo grał zwłaszcza obydwie obrony, i stąd aż 6 bramek. W Polonii zupełnie zawiódł Norkowki, w Cracovii niepewnie bronił Michno.

Bramki padły w następującej kolejności: w 3 min. Zapalski uzyskał prowadzenie dla Cracovii, w 10 min. Armknecht wyrównał, a w 40 min. Cyranek zdobył drugą bramkę dla Polonii. Po przerwie strzelcem dwóch bramek dla Cracovii był Łaptoś w 56 i 70 min. Wynik meczu ustalił Norkowski w 78 min.