1972-09-20 Cracovia - Bolesław Bukowno 0:2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
m (1972/73 Cracovia - Bolesław Bukowno 0:2 przeniesiono do 1972-09-20 Cracovia - Bolesław Bukowno 0:2) |
|||
Linia 40: | Linia 40: | ||
| sklad_gosc = | | sklad_gosc = | ||
}} | }} | ||
===Czarna kolejka Cracovii=== | |||
Po tej kolejce Cracovia zajmowała 15 miejsce w czwartej lidze - najniższe miejsce w całej historii swoich występów w rozgrywkach ligowych. | |||
<CENTER> | |||
====Tabela==== | |||
{| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Meczy</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Pkt</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki</b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Górnik Jaworzno ]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|17-4 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Bolesław Bukowno]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|16-5 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Wisła II Kraków]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|19-9 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Unia Oświęcim]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 9-2 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Górnik Siersza]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|15-7 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Hutnik II Nowa Huta]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 9-4 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Fablok Chrzanów]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 7-4 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Przebój Wolbrom]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 7-9 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Metal Tarnów]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 5-7 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Beskid Andrychów]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8-12 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Wawel Kraków]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11-11 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Koszarawa Żywiec]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13-14 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Górnik Libiąż]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 4-7 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|14 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[KS Chełmek]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 7 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 6-7 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>15</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>Cracovia</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>9</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b> 5</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>4-10</b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|16 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Sandecja Nowy Sącz]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9-19 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|17 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Hejnał Kęty]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9-20 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska|Kalwarianka Kalwaria]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4-17 | |||
|} | |||
</Center> | |||
[[Kategoria: 1972/73 krakowska liga okręgowa grupa I]] | [[Kategoria: 1972/73 krakowska liga okręgowa grupa I]] |
Wersja z 02:12, 8 gru 2007
Jedyna w historii porażka Cracovii u siebie w czwartej lidze.
Najwyższa w historii porażka Cracovii u siebie w lidze okręgowej.
pierwotnie planowany na 24 sierpnia 1972
|
krakowska liga okręgowa grupa I środa, 20 września 1972, 15:00
(0:1)
|
|
|
Czarna kolejka Cracovii
Po tej kolejce Cracovia zajmowała 15 miejsce w czwartej lidze - najniższe miejsce w całej historii swoich występów w rozgrywkach ligowych.
Tabela
M | Drużyna | Meczy | Pkt | Bramki |
1 | Górnik Jaworzno | 9 | 13 | 17-4 |
2 | Bolesław Bukowno | 9 | 13 | 16-5 |
3 | Wisła II Kraków | 9 | 13 | 19-9 |
4 | Unia Oświęcim | 9 | 13 | 9-2 |
5 | Górnik Siersza | 9 | 12 | 15-7 |
6 | Hutnik II Nowa Huta | 9 | 11 | 9-4 |
7 | Fablok Chrzanów | 9 | 11 | 7-4 |
8 | Przebój Wolbrom | 9 | 10 | 7-9 |
9 | Metal Tarnów | 9 | 9 | 5-7 |
10 | Beskid Andrychów | 9 | 9 | 8-12 |
11 | Wawel Kraków | 9 | 8 | 11-11 |
12 | Koszarawa Żywiec | 9 | 8 | 13-14 |
13 | Górnik Libiąż | 9 | 8 | 4-7 |
14 | KS Chełmek | 9 | 7 | 6-7 |
15 | Cracovia | 9 | 5 | 4-10 |
16 | Sandecja Nowy Sącz | 9 | 4 | 9-19 |
17 | Hejnał Kęty | 9 | 4 | 9-20 |
18 | Kalwarianka Kalwaria | 9 | 4 | 4-17 |