1972-11-26 Cracovia - Wisła Kraków 1:1

Wersja z dnia 01:22, 8 gru 2007 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (Nowa strona: ''mecz na fundusz odbudowy Pomnika Grunwaldzkiego'' {{Mecz | gospodarz = Cracovia | gosc = Wisła Kraków | gospodarz_ow...)

Kapka (47')

134 piłkarskie derby Krakowa między Cracovią i Wisła rozegrane w niedzielę na fundusz odbudowy Pomnika Grunwaldzkiego przyniosły po niezłej grze obu zespołów wynik remisowy 1:1 (1:0). Do przerwy więcej z gry miała Cracovia, która tez zdobyła w 12 min. prowadzenie ze strzału Trojnackiego, w drugiej połowie zaznaczyła się przewaga Wisły, dla której bramkę uzyskał w 47 min. Kapka.

A oto bilans 134 spotkań Wisły i Cracovii: 56 zwycięstw Wisły, 49 zwycięstw Cracovii, 29 wyników remisowych. Stosunek bramek 218:189 dla Wisły

Źródło: Dziennik Polski'