1973-06-16 Cracovia - Wawel Kraków 7:0: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 23: Linia 23:
|                            sedzia = Hander
|                            widzow = 4 000
|                strzelcy_gospodarz = Zamojdzik x3<BR> Gigoń x2<BR> Nenko<BR> Niemiec
|                strzelcy_gospodarz = Zamojdzik (1')<BR> Zamojdzik (23')<BR> Zamojdzik (30')<BR> Niemiec (62')<BR> Nenko (64')<BR> Gigoń (76')<BR> Gigoń (88')
|                            wyniki =
|                            wyniki = 1:0<BR>2:0<BR>3:0<BR>4:0<BR>5:0<BR>6:0<BR>7:0
|                      strzelcy_gosc =
|            kartki_zolte_gospodarz =
Linia 35: Linia 35:
|                    sklad_gospodarz = Duda<BR> Palik<BR> Kubik<BR> Kopijka<BR> Piotrowski<BR> Niemiec<BR> Hefko<BR> Zamojdzik<BR> Hefko<BR> Tobik<BR> Gigoń
|                    ustawienie_gosc =
|                        sklad_gosc = Kryza<BR> Głogowski<BR> Chrobak<BR> Bartosiewicz<BR> Małek<BR> Kruk<BR> Dwernicki<BR> Panek<BR> Pers<BR> Brzeziński<BR> Konarski
|                        sklad_gosc = Krysa<BR> Głogowski<BR> Chrobak<BR> Bartosiewicz<BR> Hałek<BR> Kruk<BR> Dwernicki<BR> Panek<BR> Pers<BR> Brzeziński<BR> Konarski
}}
}}
===Opis meczu===
====Dziennik Polski====
W rekordowym wyniku pokonali wczoraj piłkarze Cracovii w meczu ligi okręgowej Wawel 7:0 (3:0). Juz w pierwszej minucie wojskowi stracili bramkę i to ich wyraźnie zdeprymowało. Świetną postawę strzelecką zaprezentował Zamojdzik.

Źródło: ''Dziennik Polski''
====Tempo====
Tym razem napastnicy biało-czerwonych popisali się znakomita celnością strzałową (najlepszy Zamojdzik strzelec 3 bramek) i Cracovia odniosła nad loklanym rywalem wysokie zwycięstwo.
Źródło: ''Tempo''
[[Kategoria: 1972/73 krakowska liga okręgowa]]

Wersja z 03:36, 20 sty 2008