Z.Maczugowski
Hefko
A.Maczugowski
Sputo

W meczu o mistrzostwo klasy wojewódzkiej Cracovia wygrała w Sierszy z miejscowym Górnikiem 2:0 (0:0). Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Po przerwie w 60 min. Maczugowski strzelił pierwszą bramkę dla Cracovii. W 80 minucie zawodnik Górnika Sierszy strzelił bramkę prawidłową, której sędzia nie uznał. W 5 minut potem w 85 minucie Hefko uzyskał drugą bramkę ustalając wynik na 2:0. Sedziowie z Krakowa dopuścili w pierwszej połowie do ostrejgry, nie używając żółtych kartek, a bramkarz Górnika Sierszy został kontuzjowany i odwieziony karetką do szpitala.

Źródło: Gazeta Krakowska