|                        bramki_gosc = 1
|        bramki_do_przerwy_gospodarz = 2
|    serie_rzutow_karnych_gospodarz =
|          serie_rzutow_karnych_gosc =
|                            sedzia =
|                            widzow = 4 000
|                strzelcy_gospodarz = Wietecha (17')<BR> Górski (42')<BR> Szarek (48')
|                            wyniki = 1:0<BR>2:0<BR>3:0<BR>3:1
|                      strzelcy_gosc = <BR><BR><BR>Konieczny (62')
|                    ustawienie_gosc =
|                        sklad_gosc = Karwecki<BR> Wójtowicz<BR> Turecki<BR> Dybczak<BR> Per<BR> Grzesiak<BR> Surowiec (59' Liszka)<BR> Karaś (46' Bujak)<BR> Gacek<BR> Konieczny<BR> Błachno
}}

===Opis meczu===
W wyjazdowym meczu o mistrzostwo II ligi piłkarskiej Cracovia Kraków przegrała w Stalowej Woli z tamtejsza Stalą 1-3 (0-2).<BR>
4 tys. widzów oglądało zwycięstwo swojej drużyny. Było ono przekonywujące. Stal zagrała dobry mecz zwłaszcza w pierwszej połowie, nie dając szans zespołowi biało-czerwonych. Po zdobyciu trzeciej bramki przez gospodarzy, mecz prowadzony był w słabym tempie. Wykorzystała to Cracovia zdobywając honorową bramkę.<BR>
W Cracovii najsłabszą formacją była defensywa. Nie popisał się umiejętnościami również atak.<BR>

Źródło: ''Gazeta Krakowska''
[[Kategoria: 1980/81 II liga grupa wschodnia]]
  [[Kategoria: Stal Stalowa Wola]]

Wersja z 15:39, 14 lut 2008